Ro.ial

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2014. április 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Hintőpor tartalmának köszönhetően tökéletesen tapad, így hatékonyan távolítja el az erősebb illetve kisebb szőrszálakat

Erős tapadású, colophonium mentes

dizabella01

2018. május 8.

Kiszedi a szőrszálakat eléggé jól, viszont nagyon vastagon kenődik, és letépni sem olyan könnyű, na meg lemosni még nehezebb.
Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Nem venném újra.

Orchid

2014. április 24.

Ha tudnék valahonnan szerezni üres patront, akkor csak és kizárólag házi cukorgyantát töltenék bele, mert az vált be a legjobban, de macerás vele dolgozni.
Közel 10 évig kerestem az optimális patronos gyantát, volt normál, azulénes, ilyen színű, olyan színű, mindegyik csak elszakította a szőrszálat, aztán bőr alá nőtt stb. Ezt a fajtát kb. 1 éve használom és eddig ez vált be a legjobban. A színe miatt látom, hogy hova kentem, mondjuk nekem kell belőle 2 réteg, mert a lábamon a bőr elég száraz, a szőrzetem meg erős, így nehezen ragad bele (de nem csak ez, minden gyanta). Letépni nem egy leányálom, de hát melyiket az? Ami viszont feltűnt, hogy ezután nem pattog ki a lábam, csak néhány piros pötty jön ki, ami másnapra el is múlik. Olcsónak is olcsó, legutóbb 370 Ft-ért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

Rony

2014. január 24.

Ezt ajánlották a fodrászkellékesben, de nekem annyira nem vált be.
Szerintem nem tapad jobban, mint a többi gyanta, sőt még annyira sem.
A titándioxidos sokkal jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

Ezt ajánlották a fodrászkellékesben, de nekem annyira nem vált be.
Szerintem nem tapad jobban, mint a többi gyanta, sőt még annyira sem.
A titándioxidos sokkal jobban bevált.

Antioxidánsok: BHT

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.