Ro.ial

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2014. január 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A legkiválóbb minőségű alapanyagokból készül.

Kiszerelés: 100 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

titikutyus

2019. június 10.

Egy bioboltban vásároltam, nagyon olcsó volt. Azelőtt évekig az azulénes verziót használtam, mert nagyon bevált. Ezzel a mézes változattal a láb gyantázása jóval kevésbé fájdalmas. A hónalj és has gyantázása viszont sokkal körülményesebb, nem tép le elsőre minden szőrt, az azulénessel ellentétben. Ezt annak tudom be, hogy kíméletesebb a bőrrel, valószínűleg kevésbé tapad rá. Ezáltal viszont ezeken az érzékeny területen a bőrt sem tépi le, rövid idő után elmúlik a bőrpír, az azulénes verzióval ellentétben. Azt hiszem, ennél fogok maradni, mivel érzékeny a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

Maniac

2014. augusztus 19.

Február 22.: A nemrég vásárolt gyantamelegítőhöz adták, lehúzócsíkkal együtt. Az illata semmi különös, inkább csak sima gyanta. Jól tapad, jól adagolja a mennyiséget, hamar visszahozza a gép árát így. Ráírták, hogy vízoldékony, viszont ez nem igaz, olajjal lehet csak leszedni.
Update: Így, hogy próbáltam más fajta patront is, megváltozott a véleményem. Elég ragacsos, jobban fáj vele a gyantázás, mint mondjuk a titán-dioxidossal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Suwun

2014. február 6.

Mivel elég olcsón lehetett hozzájutni, gondoltam, veszek egyet. Nem kellett volna. Annyira rosszul volt rázárva a teteje, hogy az első alkalommal elborult róla, amikor a gyantacsíkra tettem. A teljes napom a fürdőszoba takarításával ment el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 6.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Honey