Roberto Cavalli

Ár:   8090-9980 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hodak.barbara, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 18.

Ár:   8090-9980 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Marionnaud

Meleg tónusú, elegáns illat, mely hihetetlenül nőies, magabiztosságot áraszt viselőjéből. Mindemellett érzéki és szexis is. Serkent – nőies, érzéki és veszélyesen bájos. Az illat a mangóvirágban központosul és spirálszerűen bontakozik ki. Egy brazíliai legenda szerint a kígyók mangóvirágot esznek. A hinduk szerint a virág az istenek étele. Virágos-keleti illat édes mandarinnal, egzotikus tiarával, frangipáni virággal, ibolyával és borssal. Végzöngéjében a keleties alapot a tolu balzsam, szantálfa és a borostyán adja.

Illatcsalád: orientális-virágos

Roberto Cavalli Serpentine edp 100 ml
Ár: 8.000.-Ft vagy csere , Eladó: Agnesanna
Állapot: Használt, Helyszín: Tótkomlós, fizetés: Banki utalás után postán maradó levélben küldöm.
Roberto Cavalli Serpentine fújós eladó
Ár: 1700 Ft/3200 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: leírásban, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

pomme

2020. március 4.

Alig kezdődött el ez az év, de már most két parfümmel is "elszégyelltem magam", amit régebben nagyon csúnyán lehúztam volna. Egyik a Police Miss Beat volt, a másik pedig ez. Tisztán emlékszem, hogy ajándékba kaptam rendelés mellé a mintát, és egy fél szippantás után (csuklóról) visítva dobtam el. Nettó "nyanyaszag" volt, az igazi 85 éves olasz dívás vonalból, ami amúgy teljesen oké, tényleg csodálom-becsülöm az olasz dívákat :) de én még ehhez nagyon kicsi vagyok minden szempontból. Viszont ugyanúgy nem hagytak nyugodni az illatjegyek, mint az olcsó Miss Beat-nél, és úgy látszik, nem hiába somfordáltam vissza pár év után. :) Kicsit olyan ez nekem, mint a Safari, felnőttes-nyári különlegesség, de a Safarinál azért sokkal viselhetőbb. Nem annyira perzselően száraz nyári illat, hanem inkább virágos-tavasziasabb (oké, mediterránhoz képest, szóval olyan 29 fokig :P). Ezt sem tudnám minden nap hordani, de szerintem tök menő, csakcsajos nyári kiruccanáshoz való, nagyon benne van a "tudom, mit akarok" határozottság.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 4.

Verona5

2018. május 7.

Inkább fűszeres, mint virágos, inkább hűvösebb/ hidegebb időre való, felnőttes, magabiztos finom illat. Valamire nagyon emlékeztet, még nem jöttem rá, de ha megvan, visszajövök. Most kicsit Desnuda-s.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 7.

Szerafina

2018. március 19.

Imádom a Cavalli illatokat, ezt viszont elajándékoztam. Kellemes virágos, kissé régies, hosszantartó illat. Viszon az újabb kedvencek háttérbe szorították. Egy kedves ismerősöm mindig megdicsérte ha érezte az illatát, az övé lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 19.

Marcsi66

2017. március 7.

Nagyon kedvező árban lehet kapni,direkt megnéztem,100 ml 8 ezerért,,,régebbi illat,én ezt egyáltalán nem érzem.Karaktere az nincs,azt is mondanám kicsit sablonos,de mégis tetszik,pasiknak meg szerintem biztos,,,,,csak azért gondolom,mert egy mérsékelten szexi parfüm,pozitivitással,kedvességgel megáldva.
Fűszeres virágjaiban éled egy kis erotika,majd szantálos balzsamossága egy kis borssal,ami rajtam közepesen tart

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 7.

pacsalia

2017. február 25.

Nagyon nagyon jó illat, kár, hogy tartósnak közel sem mondható :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

Nagyon nagyon jó illat, kár, hogy tartósnak közel sem mondható :(

gombolya

2016. november 26.

Vakon rendeltem meg, először nagyon megrémültem mi ez a mamis illat,aztán ahogy letisztult maradt egy nagyon kellemes,finom ,pihe-puha vaníliás csoda.Télen szoktam használni,nagyon szeretem ahogy körbeleng ez a kis finomság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 26.

Ariel001

2016. szeptember 6.

Mintát rendeltem csak, az illat maga nagyon tetszene, ideális lenne egyik téli parfümömnek, igazán elegánsan nőies, DE pár másodperc(!!!) után sem érzem még bőrközelben sem! Még próbálkozok, remélem változik a helyzet tartósság ügyileg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

JoyBlond

2016. augusztus 8.

Jó kedved van. Egy tiszta, elegáns európai reptéren vagy. Jó illat van. Behunyod a szemed, mélyen beszippantod és elmosolyodsz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

alizee

2016. július 25.

oh, jajj olyan nehéz erről a parfümről írni, legalabbis rosszat, mert az nincs!
ha csak egy parfümöt választhatnék amit életem végéig viselnem kellene ez lenne az, mondhatni "signature scent", az örök darab amiből mindig kell, hogy legyen a polcomon. most nincs mert tavasz végén fogyott el, és nyárra is használnám de nem az az ő ideje. az ő ideje szeptermber elejétől március végéig tart, de hiányzik, úgyhogy a rendeltem belőle, a negyedik üveggel! :D függő vagyok, mondom! az illat maga igazi elegancia, folyékony arany, egyátalán nem édes számomra. hűvösen fűszeres és mégis felmelegít a hideg időben. hétköznapokra is használom bár valakinek az más sok lenne mondhatni alkalmi parfüm, de én mégis nagyon kényelmesen elvagyok benne a munkában is, viszont két fújásnyi bőven elég mert erős! tartósságra is az a két fújásnyi estig érezhető.
több csillag nincs??? :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

oh, jajj olyan nehéz erről a parfümről írni, legalabbis rosszat, mert az nincs!
több csillag nincs??? :)

Diana82

2016. január 24.

Mintám van belőle, és egyelőre be is érem ezzel. Az illat káprázatos, fűszeres antidepresszáns. Imádom szagolgatni, mindig mosolyt csal az arcomra. Viselni még nem mertem, valahogy nem tudok azonosulni vele, viszont amilyen érzéseket kivált, az megér egy misét. A páromnak megmutattam, ő azt mondta, hogy ezt az illatot nem tudja hová tenni. Hát én igen! A csuklómra és elmélyedni benne szomorkásabb pillanataimban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Lyral, Geraniol, Coumarin, Benzyl Benzoate, Citral, Hydroxycitronellal, Farnesol, Benzyl Cinnamate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.