Rosa Herbal Skin Care

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: PetraPO, Módosítva: 2019. június 7.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Biztosítja a felhasználó számára az újraélesztett, hidratált, sima bőrt. A bőrre bevonatot képez, ezáltal védve a környezeti hatásokat.

100% természetes kozmetikumok, csak természetes, növényi összetevőket tartalmaznak, magas E-vitamin tartalommal. Ennek köszönhetően táplálja és védi a tetovált felületet, hidratálja és lágyítja a bőrt, bevonatot képez a bőrön, így védve a tetoválást.

HeythereDilayla

2019. július 23.

nagyon szeretem. az illata természetes, kellemes! a kisebb sebekre is tudom kenni, tényleg hidratál és regenerál! 10/10 :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 23.

MistyReka

2019. június 26.

Nagyon szupi kis ajakápoló! Egyik sminktetováló barátnőm ajánlotta ajak és kisebb hámlások kenegetésére és hamar látványossá vált a hatása.Nem lehet megunni:d az álaga és az illata is tuti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.