Rosacea Care

Ár:   9700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2012. március 18.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Kellemes, nyugtató hatású hidratáló arckrém, K-vitaminnal és füzike (Willowherb) kivonattal. Egyéb összetevői antibakteriális és gyulladáscsökkentő hatásúak, segítik a bőr gyógyulását. Kiváló bőrápoló, táplálja a bőrt, védi a kiszáradástól. Olivaolaj tartalmának köszönhetően ránctalanító hatású is.

Az arc megtisztítása után kell felvinni. Még jobb hidratáló hatást érünk el, ha a Szérum után visszük fel a bőrfelületre.
Kiszerelés: 60 ml

Milka

2012. december 16.

számomra az 5-ös próbacsomag legjobb darabja. bár használat után iszonyat lángvörös lettem, ez pár perc alatt elmúlt és egész emberi színem lett. igen könnyen felszívódó krém, ami nem hagy zsíros hatást maga után, plusz tökéletes smink-alap

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 16.

Morzsa

2012. november 28.

Megrendeltem a próbacsomagot, de sajnos csak hármat (a szérumot, a nyugtatót és a hidratáló arckrémet tudtam kipróbálni). Igaz, ez csak simán nem használt, de a szérum és a krém, nem, hogy a tüneteket nem csökkentette, de 5 percen belül a fejem ötször olyan vörös lett, mint ahogy a normál rozaceától szokott. Magyarán, vmlyen allergén anyag lehet benne. (az már hab a tortán, hogy EZT a vörösséget aztán csak órák alatt, késő estére tudtam csak megszelidíteni -a normál rosaceáshoz képes sokszoros idő-, és csak folyamatos jeges borogatással, mert semmi más nem hatott rá)
Magyarán, biztos van, aki nem allergiás rá, akár még hatásos is neki, de mivel már a PRÓBAcsomag is egy vagyon, ez csak akkor derül ki, ha kidobta az ember azt a zsák pénzt. Jó lenne, ha legalább 1-2 kenésnyi mintát lehetne rendelni (olyan kis tasakban, amiben a magazinokban szoktak lenni a krémminták), így könnyen kiderülne legalább az, hogy nem RONT-e az ember állapotán) Így viszont csak olyanoknak ajánlom a kipróbálását, akik nagyon kísérletező kedvűek, és még a pénz sem számít nekik...)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 28.

Mészáros Ibolya

2012. november 13.

Nagyon jó krém,mindenkinek ajánlom!Kicsit drága,de aki ezzel a bőrproblémával küzd,szerintem bármit megvenne ami használ!Ami zavar,hogy olyan a bőröm utána mint ha csillámporral kentem volna be.De ez rövid idő alatt eltűnik! Ezért csak négy csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 13.

Trixi

2012. július 2.

Nekem túl vastag krém a zsíros bőrömre, ráadásul fehér réteg marad utána. Viszont a tüneteket szépen csillapította, megnyugtatta a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 2.

bandita

2012. június 3.

Ő nagyon-nagyon kellemes hidratáló krém. A szérum és a csillapító krém fölött használva tökéletes alapot is nyújt az alapozókrém felviteléhez. Minimális mennyiség szükségeltetik belőle, szerintem gazdaságos, és ennél fogva az árát megéri. Elképzelhető, hogy megrendelem a teljes kiszerelést, de nem most.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 3.

manyicili

2012. április 16.

Kellemes krém, jól hidratál, de semmi extra. Szerintem az éjszakai változata sokkal jobb, télen akár nappalra is.
Annyit módosítanék, hogy igaz, hogy az éjszakaija gazdagabb, de ez mégis jobban hidratál. Érzékeny, rosaceás bőrre ideális könnyű nappali hidratáló. Ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 16.

Gyulladáscsökkentők: Epilobium Angustifolium (Willow Herb) Extract, Bisabolol, Allantoin
Kémiai hámlasztók: Mandelic Acid
Vitaminok: Phytonadione, D-Alpha Tocopherol

Kiváló gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású alkotóelem. A füzike (Willowherb) a Yukon folyó környékéről származó gyógynövény. Csökkenti a bőr vörösségét és nyugtató hatású. (forrás)

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

K vitamin. Zsírban oldódó vitamin, melyet a máj állít elő. A K vitamin véralvadás serkentő hatású, mely vérrögöket okozhat. A hajszálerekben, seprűvénákban keletkező vérrögök hatására a kis erek elhalványulnak vagy eltűnnek, így a kozmetikumokban a K vitamint az elszakadt hajszálerek és a szem alatti sötét karikák kezelésére használják. Természetesen a bőrre kent K vitamin nem szívódik fel olyan mélyen, sem olyan mennyiségben, hogy véralvadást serkentő hatása egészségügyileg aggályos lenne. Hogy valóban segít-e a K vitamin a szem alatti sötét karikákon azt több tanulmány is vizsgálta, melyek leginkább arra jutottak, hogy mérsékelten segít. További részletek a K vitaminról a kozmetikumokban a cosmeticscop-on.

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.

Az E-vitamin egyik formája. A "D" betű a természes formájú E-Vitamin olajat jelöli, melyet nővényi olajakból vagy szójababból nyernek. Paula begin szerint az E-vitamin természetes formában hatásosabb és jobban megtartja a bőr,mint a szintetikus társait. További információk az E-vitaminról>>>.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!