Dr. Hauschka

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 1250 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. november 5.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online

Ár: 7260 Ft , Eladó: Wellbe
30 ml kiszerelés
veganita81

2019. november 22.

Lassan 8 éves a szerelem, vízhiányos arcbőröm csak ezt tűri meg és cserébe üdén ragyog :-)
Arctisztítás után használom, csodálatosan feltölt, hidratál, nekem csak úgy becuppan a bőrömbe, bár icipicit zsíros hatást kelt - amit én kifejezetten szeretek. A felvitel után órákkal is hidratált a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 22.

evi14

2019. október 4.

Imadom, nagyon sokaig hasznaltam, kicsit ugyan zsiros erzetet hagy a boron.. imadom az illatat..es nagyon jot tett a boromnek.. Ajanlom mindenkinek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

significado

Korcsoport: >54
2019. április 24.

Nem voltam elragadtatva tőle. Először is a rózsa tartamú kozmetikumoknak legyen nagyon kellemes rózsás illata. Hát ezt valahogy nem sikerült elérni. A hidratálása sem a legjobb az érettebb bőrre, és ennek ellenére aránylag nehezen szívódott fel a bőrömön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 24.

La-Fee

2019. január 21.

Zuhanyzás után csoda amit művel. Dekoltázsra nyakra, vállra is kenem, nem csodálom, hogy híres a natúr termékek között és pl Madonna, Kate Moss is magára kente :) Hauschka egy bázis, amihez évek óta amúgy is visszatérek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 21.

alphecca

2018. december 30.

Télen a száraz érzlkeny bőrömre valahogy kevés, a felszíne zsíros lesz a krémtől de feszül a bőröm alatta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

szitakötő

2018. augusztus 3.

Update (2018.08.03.) sajnos el kell vennem két csillagot, a kezdeti lelkesedésem csúnyán letört: a Hauschka termékek teljesen kinyírták az arcomat, ha nem krémeztem folyamatosan, borzasztó állapotban volt. Az illóolajok sem lettek sajnos a barátaim az összetevőlistáról. Nem akarom ráfogni ezekre a termékekre, de időközben rosacea is előjött nálam. Mindenesetre teljesen dehidratált, ultraérzékeny lett a bőröm az 5 hónapban, amíg Hauschkáztam. Másnak ettől még jó lehet, ezért nem vonok le többet.

2018.03.05.: Kb. 1 hónapja használom (kifogytak a régebbi natúr kencéim, most mindenből Hauschkát vettem), eddig pozitívak a tapasztalataim. Borsónyi mennyiséget szoktam reggelente eloszlatni a toniktól még nedves bőrömön, könnyen beszívódik, puhít, hidratál. Tényleg gazdagabb állagú krém. Nekem tetszik az illata, elsőre erőteljes, de pár perc múlva elillan/megszokja addigra az orrom. A korábbi hámló részeket eltüntette, és ahol pirosasabb foltok voltak a bőrömön, ott is halványított. Este csak a szárazabb részekre szoktam felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

twentylessone

2017. november 10.

Nagyon jó krém, hamar beszívódik és sokáit tart, de a száraz érzékeny bőrre talán az illatanyagokkal spórolhatnának. Szuper az illata, csak pont erre érzékeny a bőröm :-D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 10.

Moringa

2017. április 5.

Sokáig használtam de rá kellett jönnöm, hogy az én bőrömre túl sok. A Dr. Hauschka összes termékét imádom ettől függetlenül :) Mennyei természetes illat, natur összetevők.

Felhi1

2017. március 28.

Nem olyan rég kaptam és nagyon jó krémnek tartom. Száraz bőrű vagyok, az a fajta, aki bármivel keni magát sosem issza be a bőre. Ezt a krémet teljesen be tudja szívni. Nehéz krém, mikor felkenem, réteget alkot az arcomon, DE! megfigyeltem, hogy egy tíz perc-negyedóra múlva a nehéz érzés megszűnik és hirtelen, mintha könnyebb lenne a bőröm és ápoltabb. Mintha a krémtől lélegezne fel. És nem csak ideiglenes hatás, egész nap ilyen marad. Ha megsimítom az arcom érezni, hogy valami van rajta, de kicsit inkább olyan, mintha kétszer puhábbá vált volna a bőröm.Szóval én nagyon szeretem. A pórusaim sem dugultak el.És ami fontos: körülbelül egy borsónyit kell kinyomni alkalmanként a tubusból! Bőven elég. Ez is újdonság számomra, hogy teljesen lefedi az arcom egy egész kis mennyiség is. És igen.... jó drága, de remek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

Svetlana

2017. január 2.

Na, ez az a krém, amit nagy reményekkel vettem meg, de apró piros kiütések jelentek meg tőle az arcomon. Valszeg vmelyik összetevőjére allergiás vagyok, de nagyon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Orvosi ziliz kivonat. Kevés információ érhető el arról, hogy az orvosi ziliz kivonatot a kozmetikumokban mire használják. Paula Begoun szerint sűrítő anyagként használatos, és lehet, hogy van nyugtató, gyulladáscsökkentő tulajdonsága is.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Rózsavirágból előállított viasz. A CosIng besorolás szerint maszkoló (nem kívánt ízt, illatot semlegesítő) segédanyag. A Dr. Hauschka honlapja szerint viszont a rózsaviasz egy könnyű, légáteresztő réteget képez a bőrön, mely így védi a bőrt a káros külső hatások ellen.

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.