Sun Ozon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. február 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

ponydogcat

2013. augusztus 11.

Ár.érték arányban nagyon jó, napon jól teljesített, nem égtünk le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Ár.érték arányban nagyon jó, napon jól teljesített, nem égtünk le.

KataaBabaa

2013. április 2.

Tesóm porcelán bőrére használja. Kibírja a Balaton átúszást, hosszútávú tengerúszást. Régebben voltak nagyon csúnya leégései, de mióta ezt használja semmi gond nem volt. Még barnul is mellette amennyire az ő bőre ezt engedi. Egy baj van vele, nagyon sűrű és fehér, befogja a fürdőruhát szinte kimoshatatlanul, de azoknak megváltás akiknek ennyire leégős bőrük van.És árban is baráti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Macska

2012. június 28.

Nagyon jó! Szépen barnulok tőle (pedig fehér bőrű vagyok) de nem égek meg. A legjobb amit próbáltam, pedig előtte carroten, nivea és társait használtam, de azoktól nem barnultam szépen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 28.

Nano

2012. május 11.

Nekem is jó a véleményem róla azért vettem meg anno mert sokkal olcsóbb volt mint a felnőtteknek való, nem gondoltam, hogy én ne használhatnám ezt ,meg is vettem és nem is csalódtam benne! Én sem égtem le egyszer sem, se balcsinál se tengerpartnál:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 11.

uaim

2011. március 7.

A termék nagyon nagyon jó, az illata nem túl fincsi, de a hatás isteni, tengerparti nyaralás erős napsütéssel, mindenki szép barna lett senki nem égett meg, csak őt használom nyáron:)
Teljes védelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 7.

Teljes védelem.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak