Round Lab

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Cosibella.hu-n 4 750 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Narbeleth, Módosítva: 2024. április 4.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Cosibella.hu, 4 750 Ft

Ez a habzó lemosó eltávolítja a sminket és egyéb szennyeződéseket, miközben hidratálja az arcbőrt. A pH-kiegyenlítő, enyhén savas formula segít a bőr kiszáradásának megelőzésében és a hidratáltság megtartásában. Sűrűn habzó formulájának köszönhetően érzékenyebb bőrtípusok ápolsára is alkalmas. Háromféle hialuronsav segíti a bőr nedvességmegtartását, miközben a pantenol és az allantoin meggátolja a bőrirritációt.

Ár: 4 750 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont
Ár: 6900 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

nerukise

2024. február 15.

Szerelem első látásra! Már egy ideje szemezek vele a Rossmann oldalán, majd végül rávettem magam, hogy megrendeljem. Egy kis tesztet akartam csak csinálni vele először, vagyis egy kisebb borsó méretnyit nyomtam az ujjamra és hát alig hittem a szememnek: nagyob szépen habzott és isteni érzés volt masszírozni a bőrömön. Az illata olyan semmilyen (jobb is így, nincs benne illatanyag). Amikor lemostam, a kis korábbi kisebb pattanásaim nyoma kb eltűnt, mintha újjászülettem volna. Nem szoktam isteníteni ennyire egy terméket, de aki egy gyenge, mégis hatékony arctisztítót szeretne, könyörgöm, ezt válasszátok, mert én nem fogok ezután mást vásárolni :D <3

Még egy kis plusz infó, nekem alapból eddig minden lemosó után ilyen száraz szokott lenni az arcom és alig várom, hogy menjen rá a szérum/arckrém, de itt abszolút nem éreztem ilyet, csak azt, hogy tiszta és puha a bőröm. Egyszerűen imádom, bárcsak korábban megvettem volna már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 15.

CyberBunny

2022. január 16.

Szuper kis lemosó!

Aki szereti a habzó lemosókat, annak tökéletes választás lehet. Abszolút nem irritál, ideális lehet érzékenyebb bőrre is - legalábbis az én érzékeny bőröm alapvetően jól reagált rá: nem pirosodtam ki tőle, nem tömítette el a pórusokat és nem is okozott pattanásokat.
Érdekessége, hogy miközben van egy kis szárító hatása (gondolom a habzó összetevők miatt) emellett a hidratáló hatását is érezni, tehát csak picit húzódik utána az arcom, de nem lesz olyan mint a sivatag. Kiváló választás lehet annak, aki szereti azt a kis extra "tisztaság érzetet".
Mivel én jobban preferálom a gyengédebb géleket és az abszolút minimumon tartani a szárító érzetet, így csak 4 csillagot tudok adni annak ellenére is, hogy az
általam eddig próbált arctisztítók 95%-nál jobb, tehát tényleg egy jó tisztító, de számomra van jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 16.

Szuper kis lemosó!

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Alanine, Arginine
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Fructooligosaccharides, Saccharide Hydrolysate, Butylene Glycol, Hyaluronic Acid, Glycine, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Glutamic Acid, Sodium Hyaluronate, Alanine, Arginine
Vitaminok: Panthenol

Hialuronsav. A bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (NMF, natural moisturizing factor), melynek kiváló vízmegkötő képessége van, akár saját súlyának 1000-szeresét is képes megkötni. A kozmetikumokban alkalmazva a hialuronsav képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi. A kozmetikumok szempontjából fontos, hogy minél több molekulasúlyú hialuronsavat tartalmazzon a készítmény, ugyanis picit eltérő hatásfokkal dolgoznak. A nagy molekulasúlyú hialuronsavak tudják a legtöbb nedvességet megkötni, azonban ezek akkor a mérete, ami a felszívódást gátolja, ezek a típusok jellemzően a bőr felszínén maradnak. A bőr mélyebb rétegeibe a közepes és alacsony molekulasúlyú hialuronsavaknak van nagyobb esélyük bejutni. Ezek vízmegkötő képessége alacsonyabb, de még így is impresszív, a közepes molekulasúlyúakról pedig úgy gondolják, azok járulnak hozzá leginkább a bőr védőrétegének erősítéséhez.

Nem esszenciális aminosav, melyet a szervezet is képes előállítani, de termelése az életkorral csökken. A glicin fehérjéket felépítő 21 aminosav közül a legkisebb. Az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van. A glicin más aminosavakkal (pl. leucinnal és prolinnal) együtt alkalmazva ráncsimító hatással is bír illetve a Futurederm információi szerint segíthet a sérült szövetek helyreállításában és elősegítheti a gyógyulást.

Hialuronsav hidrolizátum, vagyis a hialuronsav kisebb molekulasúlyú változata. A hialuronsav egy a bőrben is megtalálható polimer, vagyis nagy molekula, ismétlődő egységekből. Többször vagy kevesebbszer ismételve az egységeket különböző molekulasúlyú változatok jönnek létre. A nagy molekulasúlyú verzió (1-2MDa) a bőrben is megtalálható hidratáló elem, ez a hidrolizált változat pedig vagy a kisebb, 100-300 kDa-nos változatra utal, aminek a hidratáláson túl a bőr védekezőkészségének segítésében is szerepe van, vagy az ultra kicsi 10-50kDa-nos változatra, ami talán jobban a bőrbe tud szívódni, és ki tudja tölteni az apró ráncokat.

Alanine a I h