Roval

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml, 750 ml, 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   gyógyszertárak   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: M.toth.linda, Módosítva: 2012. július 13.

Kiszerelés:   300 ml, 750 ml, 1000 ml
Lelőhely:   gyógyszertárak
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• habfürdő, tusfürdő, hajat lehet mosni vele, és testápolót tartalmaz
  • antibakteriális
  • ph értéke 6-7
  • pikkelysömör, ekcéma esetén is alkalmazható, babafürdetésre alkalmas
  • fürdés után egy védőréteget képez a bőr felületén, ami megóvja a kiszáradástól
  • hatóanyag 35,9%

Ferita

2021. március 29.

Kb.5-6 éve csak ezt használom.Nagyon durván ekcémás voltam testszerte,gyulladt,fájdalmas foltokkal.Méregdrága cuccokat próbáltam ki,de semmi nem segített.Eszembe jutott,hogy régebben egy ismerősöm ezt használta az ekcémájára.Hihetelen,de amióta csak ezt használom nem jelentek meg a foltjaim,pedig előtte 2-3 havonta küzdöttem vele.
Most változtattak a formuláján.Nem krémes,hanem zselésebb,áttetsző lett más illattal.Kicsit tartok attól,hogy hosszútávon milyen lesz,mert most kicsit többet vakarózok a megszokottnál...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 29.

Meli456

2021. március 13.

Nemrég kezdtem el használni és nagyon kellemes, mind az illata, mind a hatása szuper :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 13.

ksnkzd

2018. szeptember 1.

A nagyon érzékeny bőrű kislányomnak kezdtem venni évekkel ezelőtt, és azóta ez a favorit. Ettől végre nem vakaródzik, nem pattog, nem zárad ki a bőre. Az illatát én nagyon szeretem, kellemes az állaga, habzik is, jól hidratál, nem húzódik utána a bőr.
Nálunk gyorsan fogy, mert minden családtag szereti, beszerzése viszont leginkább csak patikában lehetséges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

nagynomy

2018. augusztus 11.

Bőrbarát, érzékeny bőrömnek nagyon jót tesz. Sajnos nem sok helyen lehet kapni,úgy kell vadászni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Yubiri

2018. február 11.

Barátom és családja használta tusfürdőnek/habfürdőnek, finomnak találtam az illatát és én is megvásároltam, de nekem annyira nem vált be a többi általam használt termékhez képest.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 11.

agica321

2017. október 13.

Elsősorban baba / gyerek fürdetésre kezdtem el használni, amikor a kisfiam bőre más készítményekre érzékeny lett (kiszáradt), ezzel pedig rendbejött. Arctisztíításra, zuhanyzásra nagyon szeretem, terhesség alatt is meg voltam vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 13.

Hester

2017. július 8.

Gyógyszertárakban lehet kapni, a családunk nagyon szereti. Jelenleg is ezt használom. Semmi extra, az ekcémás, szárazabb bőrűek szerintem hálásabbak neki. Én olcsóbb alternatívaként tartottam meg, és bevált. Próbálok arra figyelni, hogy már a megfelelő tusfürdő használatával csökkentsem a testápoló szükségességét, és ez a termék abszolút kiváló darab a "készletemben".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

Csreka

2016. január 13.

Mivel száraz ekcémás a bőröm, nem használhatok sem tusfürdőt, sem illatos testápolót, ezt használom sokszor fürdéshez és nagyon jó, maximum egy kis száraz pötty jelentkezik, de az még Dove szappantól is kijön. :) Az 1 literes kiszerelés nem valami praktikus, de gazdaságos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

prehalekjudit

2015. május 16.

Ajándékba kaptam és nagyon megszerettem.Gzadaságos és jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 16.

Ajándékba kaptam és nagyon megszerettem.Gzadaságos és jól hidratál.

Blackie

2015. április 18.

Én nagyon szeretem ezt a terméket, a száraz bőrömnek kifejezetten jót tett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 18.

Én nagyon szeretem ezt a terméket, a száraz bőrömnek kifejezetten jót tett.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol