s.Hair

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2016. december 22.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolás

Nyugtató és hűsítő hatású borotválkozás utáni zselé az intim területekre, zsálya kivonattal és allantoinnal. Aloe verát, levendulát és zsályát tartalmazó formulája nyugtatja a bőrt, segít megelőzni a szőrbenövést és az irritációt.

KuliKali

2017. január 1.

Tesztert kaptam a borotva mellé ebből a kis jóságból,sokat nem vártam tőle tanulván a mosakodójukból,de hihetetlen kellemesen csalódtam. Végre valami ami tudok használni szőrtelenítés után,és nem ragad,nem büdös,beszívódik, és a leglényegesebb,hogy utána nem kíséri irritáció a szőr újranövését és nem is pattogzom ki. Nekem nem kell ennél több,mondjuk az ára a kiszereléshez képest kissé borsos,de szerintem ez minden pénzt megér. Úgy emlékszem a Müllerben van ilyen,amint tudom megszerzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 1.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid