s.Hair

Ár:   €10   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2016. december 5.

Ár:   €10
Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb

• teljesen új borotválozási élmény
  • könnyen kézbe illő kidolgozás a legkisebb helyek elérésére
  • precíz,könnyeben irányítható
  • kíméletes,finom nyomás hatására irányítható

KuliKali

2016. december 11.

Valójában én nem vártam tőle sokat,hiszen mit tudhat egy intimborotva amit egy sima venus nem? Még kb 1 éve nézegelődtem a honlapjukon,és szidtam a világot,a céget,az életemet,az anyjukat,az apjukat meg mindenkit hogy nálunk mért nem lehet kapni?Aztán le is tettem róla,hiszen biztos semmi extra. Aztán most télen kiruccantunk Bécsbe,és ott akadtam rá. Mondtam magamban,hogy hát tegyünk egy próbát,hátha megtalálom végre a tökéletes borotvát. Otthon meglepve konstatáltam,hogy az egész kb 5 centi,tök cuki,és van hozzá egy külön kis állványka amin a pótfejeket lehet tartani(ami megjegyzem többe kerül,mint maga a készülék). Szó ami szó,volt hozzá egy fej plusszban,de még mindig kételyeket fűztem hozzá. Aztán kipróbáltam,és megérte megvenni,nem pattogzik ki a bőröm utána,nem fáj a borotválás,kíméletes a bőrömön,és halál praktikus,hogy bár pici a test,a feje mégis normál méretű. Egyetlen dolgot jegyeznék meg,hogy elég nehéz tisztítani magát a fejet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract