s-he stylezone

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kodi, Módosítva: 2015. február 10.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

ivor

2019. január 28.

én már a harmadik üveggel fogyasztom, azóta vagyok vele elégedett, amióta kikísérleteztem egy technikát: először alapozó lakkot, körömlakkot rakok el és csak utána két rétegben ezt. Így sokkal ritkábban fordul elő hogy egyben felválik az egész, igaz, 4-5 naponta ismételni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 28.

kissveraa

2016. április 22.

Kicsit meglepődve olvasom az alábbi véleményeket, mert nekem semmi bajom nincs vele, már többször vettem újra. Sőt, sokkal jobban bírja mint az essence géllakkok. Szépen megköt a kis gyenge Essence UV lámpával is, és nem kezd el feljönni a széle 10 nap után se. Szóval részemről öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

_-Mia-_

2015. március 2.

Nekem az állagával nincs bajom, könnyen tudom legalább kenegetni, nem csorog szerteszét. Viszont, 3 napon belül ledobja a körmöm, zsírtalanító ide vagy oda.... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

styList

2015. február 22.

Túl sűrű az állaga, nem volt jó vétel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 22.

Túl sűrű az állaga, nem volt jó vétel

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

A gyártó szerint az összetevő lehetővé teszi azt, hogy kemény, rugalmas és tartós kivitelű legyen egy termék. Nagyon ellenálló a víznek és az ultraibolya sugárzásnak. Megakadályozza a kopást, sérüléseket, karcokat a felületen. Az összetevővel jellemzően körömlakkokban találkozhatunk.

Szintetikus színező anyag. (Lila)