s-he stylezone

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: HevesPetra, Módosítva: 2017. április 5.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ha kevés idő áll rendelkezésedre, hogy körömlakkod megszáradjon, használd ezt a körömlakk szárító spray-t. Nem csak gyors száradást biztosít, de magas fényt kölcsönöz körmének. Közvetlenül a frissen lakozott körmökre fújjuk.

Slushy

2018. január 14.

Nekem teljes mértékben bevált. Sokkal gyorsabban szárad tőle a körömlakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

Nekem teljes mértékben bevált. Sokkal gyorsabban szárad tőle a körömlakk.

Rainbowgirl14

2018. január 14.

Sajnos nálam egyáltalán nem működik semelyik körömlakkomnál. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

Sajnos nálam egyáltalán nem működik semelyik körömlakkomnál. Pénzkidobás volt.

ErikaErika2

2017. november 19.

Valami eszmeletlen jo, rafujom es maris megszaradt meg a legmakacsabb koromlakk is! Nagyon imadom! Olvasom, hogy masoknak nem jott be, csodalkozom rajta, mert tenyleg rettenetesen jol mukodik. Nalam csillagos 5-os. Se nem pottyos a lakkom, se nem valtoztatja meg a szinet. Olajos a kezem tole igaz, de en ugy szoktam, hogy a mosdo felett fujom ra a kormeimre, varok egy picit es utana kezet mosok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 19.

1999

2017. május 20.

Nem igazán jött be. Nem szárította meg a körömlakkot és olajos lett tőle a kezem. Amikor pedig ezt le akartam mosni a még meg nem száradt körömlakkom lejött :/ Egyetlen előnye az volt, hogy olcsó (550-ért szereztem egy 100Ft-os boltban)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 20.

hedgehog

2017. április 5.

A Glamour kupon keretében ma tettem rá szert, az eredeti 1200 Ft helyett feláron. Nagyon szeretem a körömlakkokat így az évek során több mint 50 darabra bővítettem a gyűjteményemet, mindenféle van pl. Moyra, Miss Sporty és márkásabb S. Hansen darabjaim is. Sajnos sokat félretettem, mert a minősége, száradása kifogásolható volt, így egy ilyen darabbal teszteltem most itthon.
Nyilván nem egy magától is jót nyújtó lakkal kell használni, mert arra felesleges. Lekentem a lakkot, lefújtam az asztal fölött a körmök és 2 perc után kezet mostam. Többet nem vagyok hajlandó várni, mert 10-20 perc után bármelyik megszárad, nem azért vettem. A szappanos kézmosást kibírta a lakk, de a törölköző bizony nyomott hagyott. :S
A kezem és az asztal is úszott az olajban mikor lefújtam, elég undorító volt(+ 1 ok amiért nem vártam többet), ráadásul az asztalról vegyszerrel kellett lesikálni, szóval levegőben jó messze mindentől ajánlott használni.
Szóval segített egy hangya f.ngnyit. Ha reggelre nem lesz párnanyomatos alvás után, akkor kap még egy csillagot, addig nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

kisritus

2017. január 17.

Én nagyon szeretem ezt a terméket, már a második flakonnal használom.
A véleményeket elolvasva, nyilván nem arra kell számítani, hogy ráfújjuk és hopp, már száraz is. Én rá szoktam fújni (igen, a bőr is olajos lesz, de ha türelmesen várunk, akkor megszárad, beszívódik), és addig hagyom száradni a lakkot, amíg az olaj be nem szívódik. Ezután már tényleg viszonylag rendben van a köröm (nyilván körömlakkja válogatja, a lakk nem ettől lesz tartós!!).
Szerintem egy kis plusz fényt is ad neki a spray, de lehet hogy ezt már csak beképzelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

Én nagyon szeretem ezt a terméket, már a második flakonnal használom.

Pacsi

2015. augusztus 21.

Ez a termék olyan kamu! :D Szerintem még lassabban száradt meg a körmöm hogy befújtam ezzel. Egyértlmű pánzkidobás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

TheEvii00

2015. július 7.

Elhasználtam ezt a kis üveget, de meg kell mondjam nem sokat ért. Elég sokat fújtam belőle és csak vártam és vártam... és semmi, talán még rosszabb, mintha csak "szabadon" hagyom megszáradni a lakkot, mert zsíros lett tőle a kezem is. Pénzkidobás volt, nem sokat ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

Dancy08

2014. október 2.

Régebben használtam rendszeresen. Szerintem szuper jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 2.

Régebben használtam rendszeresen. Szerintem szuper jó termék.

Maniac

2014. március 19.

Egyszer házibuliba siettem, de én naiv azt hittem, hogy a 2 réteg Rimmel majd gyorsan megszárad. Fújtam ebből néhányat, és tényleg jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 19.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone
Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)