s-he stylezone

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: kitkat.0810, az összetevőket feltöltötte: flamingo-80, Módosítva: 2016. március 11.

supercinti5

2019. január 2.

Semmit nem fog, nem tartós, felmászik mindenhova. fekete árnyék marad utána..

supercinti5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Semmit nem fog, nem tartós, felmászik mindenhova. fekete árnyék marad utána..

sailorluna

2018. szeptember 7.

vékony a hegye, könnyű vele szép vonalat húzni, viszont lemosni nehéz, mivel befogja a bőrt. tetszik még más árnyalat is, de ez a nehézkesség elvette a kedvemet.

sailorluna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

reirasama

2018. július 24.

Egyáltalán nem szeretem, a színe borzalmas, zöldeskékre oxidálódik, kicsit sem szép a szemhéjon. Pár húzás után alig akar fogni, lehet mert túl vékony a hegye. Nagyon csúnya, mikor megpróbálom lemosni, mivel a színe nagy része lejön, de az a zöldes szín ott marad, és bármeddig dörzsölöm a szemem, az istenért se akar lejönni. Nem dobom ki, mert a másik tusommal nem tudok szép véget rajzolni, így csak erre használom, de amint egy másik tust szerzek be, ez is megy a kukába.

reirasama
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

DianaS

2018. július 21.

Hát igen el kellett volna olvasni a véleményeket...ez filctoll...a legjobban azon lepődtem meg, hogy pár húzás után alig akart fogni csak ha össze vissza forgattam...de valahogy végigszenvedtem a felvitelt, ami olykor úgy nézett ki, hogy alig lehetett még egy réteget húzni a már felhúzottra mert közben lesatírozta :O ??, a végeredmény elég gagyi, tényleg nem tudtam, hogy nevessek vagy sírjak. >.< Használhatatlan, borzalom, kuka. Szóval csajok inkább ne menjetek a közelébe.

DianaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

karaibrahimgil

2018. május 21.

Egy DM-sminkelés kapcsán ajánlotta egy hölgy, mivel megemlítettem neki, hogy a szemhéjtus annyira elengedhetetlen számomra, mint a púder és a spirál.
Csatlakozom az előttem szóló Dorinához: nem értem a lepontozását. Habár nem éjfekete, de egy hónap után sem szárad be, csak fakul valamennyit. Azonban ilyen áron nem egészen értem, mit várnak el tőle. Én kontaktlencsét viselek vagyok, de nem irritál, és maximum a húzott vonal vége halványodik el délutánra.
Sokáig elég és könnyen beszerezhető. Ebben az árkategóriában 5*.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Sokáig elég és könnyen beszerezhető. Ebben az árkategóriában 5*.

dorinakemeny

2018. március 19.

Csodálkozva olvasom ezt a sok negatív kommentet, mert az enyém olyan ősrégi hogy a szöveg is már rajta XD Nem Quick Eye Styler hanem Quick Eye Liner van rá írva, így lehetséges hogy rosszhoz írok de nem találom az enyém (nagy valószínűséggel ez az) Szerintem megvan már 5-6 éve. Évente kétszer háromszor használom. A festék nem egy matt finisű fekete, de nekem tetszik. Általában buliban szoktam tusvonalat viselni, és bírja az egész éjszakát, ha nem könnyezik a szemem még a cica farok is megmarad másnapra. A lemosással szokott egy kis nehézségem lenni, de krémes arclemosót teszek egy fültisztítópálcikára átmegyek a vonalon egyszer kétszer és lent is van az egész. :) Imádom <3

dorinakemeny
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

anita11

2017. november 12.

Hirtelen felindulásból vettem egy kék színűt még a tavalyi Joy napok alkalmával.
Majd utána olvastam itt, és el is szomorodtam, hogy jól beleválasztottam.
Ennek ellenére nekem nem olyan rossz kis tus, egyszerű a felvitel, nem kopik le.

Annyi a probléma vele, hogy sokszor napközben felkenődik a felső szemhéjamra(ettől még marad a helyén is), és onnan nehéz letörölni.) Erre külön odaszoktam figyelni.
3 vagy 4 csillagot adnék, de inkább 3, mert az elkenődés pl. feketét nem is vennék.

anita11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Majd utána olvastam itt, és el is szomorodtam, hogy jól beleválasztottam.

szaadri

2017. július 23.

Igaz, hogy még azz elején is előfordul, hogy az intenzív színért többször át kell húzni, de más márkákhoz képest nagyon szép színekben kapható. Kifejezetten olcsó, és a farkincám megmarad nap végéig, bár a felkenődéssel vigyázni kell, ha vastagabb vonalat húzunk, és az erős izzadás is elkeni, ami mondjuk nem olyan nagy csoda.

szaadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

Babsszi

2017. április 14.

Nem jó, egy csomószor nem is fog, sokadik átrajzolásra sem. Használhatatlan.

Babsszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

Nem jó, egy csomószor nem is fog, sokadik átrajzolásra sem. Használhatatlan.

dorabodon

2017. április 8.

Nagyon nem tetszik. Felvinni úgy ahogy fel tudom, de nagyon hamar elkenődik, lemosni pedig kész küzdelem, mindegy hogy milyen sminklemosót használok.(A Garnier micellás víz úgy ahogy leszedi, de nem 100%-ban...szürkés marad a szemhéjam) Nem veszem újra.

dorabodon
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

Hidratálók: Butylene Glycol

PVP 0 0
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!