s-he stylezone

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dunaimano, Módosítva: 2020. október 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A gyorsan száradó fedőlakk 1 percen belül lezárja és fényessé teszi körmeit, ami segít akár 10 napig is meghosszabbítani a lakk tartósságát.

• 60 másodpercen belül lezárja a lakkozott körmöt
  • akár 10 napig meghosszabbítja a lakk tartósságát
  • toluol mentes

dunaimano

2020. október 14.

A 10 nap túlzás, és nem is a legkedveltebb fedőlakkom, amit eddig próbáltam, de végülis működik. Óvatosan és vékonyan szoktam felvinni, sajnos volt már, hogy belekapott az alatta lévő rétegbe, így komplexebb lakkozáshoz, pl. nyomdázáshoz csak odafigyeléssel ajánlom. Nagyon szép fényes lesz tőle a körmöm, picit lassan szárad. Összességében szerintem ez egy tök átlagos fedőlakk, lehet vele dolgozni, de vannak bőven jobbak a piacon. Aztán ki tudja, lehet hogy pár hónap múlva megváltozik a véleményem, legfeljebb majd jövök frissíteni,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

Emolliensek: Dipropylene Glycol Dibenzoate
Illatanyagok: MEK, Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

MEK i

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.