S'nonas

Ár:   290 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bogirl*, Módosítva: 2012. június 22.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb

Higiénikus tisztaság a kezeknek.

livia0

2020. február 25.

Munkahelyre vettem a Higeen után, árban sokkal megfelelőbb viszont van, hogy ragacsos érzetet hagy maga után(nem tudom, hogy összefügg-e a kézbe rakott mennyiségtől), viszont mennyiségben és árban teljesen arányos.Nem tudom, hogy újra veszem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 25.

blackrose

2019. január 1.

Suliban használtam annak idejèn, a mosdó nem volt túl felszerelt. Sokáig kitartott, nem ragadt tőle a kezem ès jó illata volt. Szerettem,hogy puha maradt utána a bőröm. Èn nem èreztem ki belőle az alkoholt. Jó kis kèzfertőtlenítő gèl.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 1.

kismadár

2018. július 10.

Kicsit alkoholos illata van, de nem szárít egyáltalán. Sokkal jobban szeretem ezeket az antibakteriális folyékony szappanokat, mint a simákat. Olcsó, nagy mennyiség, jó minőség.

Jajj, most olvasom a dobozán, hogy ez nem is folyékony szappan, hanem sima kézfertőtlenítő. :D Na mindegy, én szappannak használtam, nagyon szerettem. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Micc

2017. augusztus 21.

Százforintos boltban szoktam beszerezni. Számomra tökéletes. Olcsó, könnyen felszívódik és nem mellesleg nem hagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. február 21.

Kiváló kézfertőtlenítő. Nem erős szagú, nem művi szagú, nem lesz utána a kéz ragacsos. Nagyon jó az állaga, nem túl folyós, inkább "krémesebb". Jobban szeretem, mint a Higeent és a sok többit, amit próbáltam és használtam az elmúlt években. Ez is szárít, mint mindegyik, mivel alkohol a nagy része. Néha, hiszen az alkoholos közegben jól oldódik, valamilyen illatanyagot teszek a kézfertőtlenítőkbe, bio citromolajat vagy valami illatosabbat. Ez nagyon megéri az árát. A Higeenekről nem gondolom ezt. Nem mintha nem lennének kitűnőek az esztétikus kis flakonokban lévő fertőtlenítők, de az árukat irreálisan magasnak vélem. Ez teljesen a helyén van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. február 21.

Petyuska

2015. augusztus 27.

Anno megvásároltam arra az esetre, ha buszon esetleg rágcsálnék valamit, de piszkos kézzel ugye nem tanácsos... Az illata orrbavág, engem kifejezetten szélvédő folyadékra emlékeztet az illata. Ha ül mellettem valaki a buszon, nem is szívesen használom, mert még azt hiszik, hogy etilalkoholt kortyolgatok sutyiba. :) Nem tudom mennyire fertőtlenít, érzetre minimálisan jobb utána, de nálam nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Aryaa

2015. július 26.

Drogériában jutottam ehhez a termékhez, nem volt túl drága, éppen vészhelyzet alakult ki, szóval... Őszintén szólva, az illatától nagyon megijedtem, és a kezeimre kenve sem tetszett igazán. Sőt, még most sem vagyok érte oda, nekem kicsit túl alkoholos. Arról nem is beszélve, hogy valami eszméletlenül furcsa érzetet hagy maga után. Van az a még kellemesnek is mondható hűsítés (amiért kap is egy plusz pontot), de iszonyatosan ragacsos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 26.

SzySza

2015. július 19.

Szintén a százasban akadtam rá, szeretem ezeket a dolgokat. Nedves törlőkendő az alap felszerelés, és a kézfertőtlenítő is hiányzik ha nincs a táskámban. A dobozka itt is 100 ml-es, az illat a szokásos. Kicsit alkoholos de hamar elillan. Nem hagy ragacsos érzetet és ebből is elég egy borsónyi adag. Sokáig elég lesz ez is. Az ára ennek se vészes, 300 ft volt. :) Na és persze sose árt, ha van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 19.

barva.lilla

2015. június 9.

Az illata valami..borzaszto. Nem gondoltam volna hogy egy kézfertőtlenitő lehet ennyire rossz.. Ragacsos érzetet hagy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 9.

JudithBeauty

2015. május 19.

Kedvező ára miatt vettem meg (370 Ft), és a mai napig használom. Nem szárít és sokáig tart, mert tényleg csak egy csepp kell belőle. Hamar beszívja a bőr, és az illata nekem nem erős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 19.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Felületaktív anyag és tartósítószer.