S'nonas

Ár:   440 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: xipho, Módosítva: 2013. november 8.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolók

Kiszerelés: 400 ml

s_kitty

2014. május 16.

Nekem nagyon bevált ez a krém. Olcsó, jól hidratál, isteni illata van (imádom a kókuszt mindenből).
Az állaga krémes, hamar beszívódik. Nem mondom, hogy újraveszem, ,mert olyan sok van benne, hogy mire elfogy megunom, de most még nagyon dúl a láv.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 16.

Bogirl*

2012. december 26.

Jó üzletnek tűnt, elég olcsó volt, ha jól emlékszem 350-400 Ft körül vettem. Az illata egész kellemes, első használat után úgy éreztem, jó barátok leszünk. Meglepően jól hidratált, még másnap sem volt száraz a bőröm, pedig a legtöbb testápoló használata után pár órával ismét száraz a bőröm. Azóta viszont egyre rosszabb véleménnyel vagyok róla.. Már nem hidratál úgy, mint eddig, sőt, szinte már egyáltalán nem hidratál. Mostanában inkább csak kéz és lábkrémnek használom, annak még elmegy.
Mindegy, nem dobtam ki rá sok pénzt, de legközelebb, ha utánam dobnák sem kéne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 26.

Mindegy, nem dobtam ki rá sok pénzt, de legközelebb, ha utánam dobnák sem kéne.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.