s.Oliver

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kristalyhegy, Módosítva: 2015. július 8.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tökéletes társ férfiaknak egész napra. Nagyon finomra porlasztott az illata, így az egész testre kiterjed. Bőrbarát, érzékeny bőrre kifejlesztve.

kristalyhegy

Korcsoport: >54
2015. július 1.

A fiamnak vettem névnapra, Egy olyan desodort kerestem, ami hajtógáz nélküli, alumentes.és citrusos az illata. Ez volt a legbőrbarátabb, mert még olyannal is találkoztam, amiben triclosan volt( más márka), pedig azt hittem már be van tiltva ez az összetevő. Nagyon kellemes, finom, diszkrét illata van, és tartós. Nagyon megérte. Müllerben jelenleg 1990.-Ft, neten 3000.- 4000 közötti árban láttam. Magamnak is vettem egy női változatot, majd azt is felteszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. július 1.

Alkoholok: Alcohol
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Coumarin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.