s.Oliver

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kristalyhegy, Módosítva: 2015. augusztus 17.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hatékony, tartós, bőrkímélő natural spray, prémium illattal

Illatösszetevők: nektarin, bergamott, sült alma, lime, fehér bazsarózsa, jázmin, lonc, texaszi cédrus, ámbra, pézsma

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Doumeki

2023. november 2.

Őszre kerestem egy S.Oliver illatot, mert mostanság nagyon elpártoltam más márkáktól. Ekkor emeltem le őt a polcról, és tettem a kosaramba. Nem tudtam mit veszek, nem szagoltam, csak megérzésre leemeltem. Itthon kibontottam, és befújtam magam, és egy hatalmas igen lett belőle. Később megveszem a parfüm verzióját is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 2.

Lina0325

2019. szeptember 12.

Nekem nem vált be. Első szaglásra megtetszett az üzletben, ezért vettem meg. Amikor viszont másnak használtam alig vártam, hogy lemossam magamról - persze ez lehet, hogy az én bőrömön volt csak ilyen. Azóta maximum csak ruhára fújom, várom már, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

pirospipacsocska

2019. augusztus 22.

Mivel mostanában minden illattól fáj a fejem( ami rettentően dühítő számomra,és értetlenül állok előtte....!!!),ezért kerestem vmi kellemes,lágy,egyszerű testpermetet,amit végre el tudok viselni magamon!Na ez az illat olyan!Nem bánt senkit,egyszerű,nem vattacukrosan édes,hanem kis szolid,visszafogott komfort illatocska. 😊Na mondjuk nem is tartós,de mivel nem parfüm,így nem is hibáztathatom ezért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

szabinka90

2018. július 11.

Nagyon finom illat és az árához képest tartós is. Én "fújkodós" parfümnek szoktam használni, nem deonak, a csomagolása is tökéletes, akár táskába dobós parfümnek, masszív, nincsenek rajta kiálló, törékeny részek. Nemrég fogyott el és hiányzik :D úgyhogy amint lehet újraveszem : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Anyezz

2017. november 7.

Karakteres, de nem tolakodó illat. Szuper a deo és a parfüm is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 7.

Karakteres, de nem tolakodó illat. Szuper a deo és a parfüm is

Langelica

2017. augusztus 13.

Finom, nőies, nem tolakodó illat, az első pillanattól kezdve magával ragad. Szerintem minden évszakban, minden alkalomra megállja a helyét. Tartós és ápoltságot biztosít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

kristalyhegy

Korcsoport: >54
2015. augusztus 1.

Egy hónapja vettem kb. a Müllerben akciósan 1990.-Ft-ért, olyan parfüm dezodort kerestem ami pumpás, és mondhatom jó választás volt, minden igényemet kielégíti amit elvárok egy dezodortól. Finom, nem harsány az illata, egész nap véd, nem az izzadás ellen, mert azt nem gátolja, hanem elfedi a szagokat, még a nagy kánikulában sem lettem izzadtságszagú és egész nap megmaradt az illata. Nem vagyok egy különösen izzadós típus, de 35-40 fokban azért mindenki megizzad, és ez a dezodor jól teljesített. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Limonene, Lyral, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citral

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.