Sába

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák, bioboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zotya0218, Módosítva: 2019. november 6.

Lelőhely:   patikák, bioboltok
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Gyengéden tisztító illatmentes intim mosakodó férfiaknak, az intim területek ápolásáért, védelméért.
  • Ginszengkivonatot tartalmaz.
  • Az intim testrészek pH4- es értékével a termék jól harmonizál, amely segít visszaálítani a bőr egészséges állapotát.
  • A termék szintetikus színezék és parfüm hozzáadása nélkül készült.

Tartósítószer.

Felületaktív anyag és tartósítószer.