Sába

Ár:   990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   patikák, bioboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2014. november 4.

Lelőhely:   patikák, bioboltok
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Sába tusfürdő savas hatású, ez a pH a bőr savasságával harmonizál. Zuhanyozáshoz, fürdéshez ajánlott kímélő hatású, folyékony szappan. Allantoint tartalmazó, nyugtató bőrápoló termék.

Kiszerelés: 250 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Matilda

2015. október 31.

Háááát, 900 Ft-ért kicsit többet vártam. Ekcémás bőrre vettem, de nem vettem észre pozitív hatását, sőt kicsit húzódott is tőle a bőröm itt-ott. Intim mosakodónak használom jelenleg, annak nagyon bevált.

Update: lejárati dátum előtt fél évvel megbüdösödött. -1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

Update: lejárati dátum előtt fél évvel megbüdösödött. -1*

Gyulladáscsökkentők: Allantoin