Saffron

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sophie63, Módosítva: 2015. január 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

edina88

2013. április 22.

Nekem tetszik ,és nem kopik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 22.

Nekem tetszik ,és nem kopik.

sophie63

2013. április 8.

Tök véletlenül vettem meg egyszer ezt a lakkot, és a kedvencem lett! Gyorsan szárad, szépen fed. Meglepett, hogy még nincs fenn ez a márka, úgyhogy "beregisztráltam". Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

Antioxidánsok: Toluene

Festékipari alap- ill. segédanyag, oldószer, mely a körömlakkokban a szín egyenletes felhordását segíti elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatása is van. Közvetlenül belélegezve közepesen vagy erősen mérgező, agyat és idegrendszert károsító hatása van.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.