Saling

Ár:   €3   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2020. április 10.

Ár:   €3
Kategória:   Szappanok

Juhtejes szappan lanolinnal, növényi olajokkal és levendulával.

Tvylvis

2020. május 25.

Nagyjából ugyanazt tudom csak írni, mint a narancsos-gyömbéres társához. Nagyon kíméletes, finom natúrszappan. Dús, krémes habja van, az illata pedig igazi, természetes levendula. Viszonylag gyorsan fogy, és sajnos miután kb a felét elhasználtuk, nyúlóssá, nagyon puhává válik. Mondjuk én a vírustól függetlenül is sokat mosok kezet kisgyermekem mellett, de az még rátett egy lapáttal, így a szappannak nem maradt ideje megszáradni. Összességében szerettem is meg nem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 25.