Sally Hansen

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   14,7 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2019. május 21.

Kiszerelés:   14,7 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

• Hidratáló és tápláló hatású, argánolajat tartalmazó formula
  • Azonnal helyreállítja a körmök és a körömágybőr ragyogását
  • Hozzájárul az erős, rugalmas természetes körmökhöz

Scara

2020. április 1.

Még csak pár napja használom, de nagyon megszerettem. Nagyon ki szokott száradni a bőröm a körmömágynál és ilyenkor késztetést érzek rá, hogy elkezdjem kapargatni. Ennek általában az az eredménye, hogy a manikűrösöm legszívesebben agyoncsapna (teljesen jogosan), amikor meglátja a sebes újjaimat. Eddig is mániákus kézmosó voltam, amin a jelenlegi helyzet nem segít :) és extém módon kiszáradt a kezem. Sajnos a szalonban használt ilyen-olyan illatú körömápoló olajokat nem szeretem, mert túl erős illatúak és nem is szívódnak be. Amint lehetőségem van rá, egyből kezet is mosok, mert zavar.
Erről a körömápoló olajról viszont nagyon jókat olvastam, külföldi oldalakon is utánanéztem és pont azoktól a negatívumoktól mentes, amiket szerettem volna mindenképp elkerülni. Elég sok kutatómunkába telt, mire sikerült egy olyan webshop-ot találni, ahol volt belőle készleten, de megérte a keresést.
Szinte minimális az illata, nagyjából 1-2 perc alatt teljesen beszívódik és amióta használom nem kapargatom az ujjaimat. :) Elég nagy kiszerelés, így biztos vagyok benne hogy hosszú hónapokig kitart majd, az üvege pedig nagyon szép, elegáns. Tényleg öröm használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

bernadettu

2020. március 26.

Argán olaj tartalma miatt esett rá a választásom, kicsit sűrűbb olajat vártam, de nagyon könnyen beszívódik, a körömágy bőrömet szoktam vele bekenni főként, hogy a hidegben sokkal szárazabb lett az egész kézfejem.
Szerintem sokáig elég lesz, egy héten azért legalább egyszer igyekszem észben tartani a használatát (hasonló méretű átlátszó lakkjukat már lassan több mint egy éve használom heti 1x).
A natúr argán olaj egész hasonló hozzá, ez az ecsetes megoldás azért praktikusabb mint az argánolaj pipettája, illatát leszámítva egyébként nem tud többet ez az olaj sem, de ha már megvettem, elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

dorqaap

2019. október 12.

Mivel a körmeimet nem festem, csak polírozom, ezért gyorsan elvékonyodik. Nyáron egy ideig szinte fájdalmas volt, ezért kerestem nagyon gyorsan egy körömerősítő, ápoló olajat. Erre esett a választásom, és nem bántam meg. Nagyon nagy adag, visszafogott illat, könnyen felvihető, és tényleg jól beszívódik. Illetve nagyon szépen erősítette a körmöm. Egy héten többször használom, de nem mindennap, és így is nagyon meg vagyok elégedve. Az ára tényleg soknak tűnik, de mivel próbáltam már olcsóbb drogériásat is, ami semmit nem csinált, arra gondoltam, megpróbálom ezt, ha nem tetszik, még mindig továbbadhatom. Mostmár örülök, hogy ezt vettem, mert minden szempontból elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

Lilium

2018. december 14.

Száraz körömágyra kerestem olajat és mivel a márka lakkjait kedvelem, meg pont jó árban volt amikor megláttam ezért végül ezt hoztam el. Igyekszem gyakran használni, így pár nap után már sokkal szebb a körömágyam. :) A körmeimre is jó hatással van, az előbbi olajaimhoz képest hamar beszívódik. A kiszerelés óriási és az illata is tetszik, nekem megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

rekusk87

2018. február 13.

Sziasztok!
Dm Kedvencekben volt benne. Ennyi pénzért nem vettem volna meg, nem azért mert nem éri meg az árát, hanem mert körömolajért drága. És lám-lám, így, hogy hozzájutottam, nagyon jó kis terméknek tartom. Hamar beszívódik, télen kézkrém kiegészítése mellett tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Sziasztok!

Cat21

2017. december 15.

Jól hidratàl, nem hagy zsíros utóhatàst, az ecsetével pontosan felvihető.
A csomagolàsa nagyon tetszik, olyan kis elegàns.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 15.

Jól hidratàl, nem hagy zsíros utóhatàst, az ecsetével pontosan felvihető.
A csomagolàsa nagyon tetszik, olyan kis elegàns.

orchidea8627

2017. augusztus 20.

Megelőlegezem neki az 5 csillagot. Szuper az állaga, nem túl sűrű, nem túl folyós és nagyon hamar, maradéktalanul beszívódik és nem hagy zsíros, ragacsos réteget használat után.
Az illata nem erős és parfümös, ez nálam pluszpont és úgy érzem hogy szépen hidratálta a körömágy bőrét is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.