Sally Hansen

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   11,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vlilla0522, az összetevőket feltöltötte: kvalka, Módosítva: 2014. január 7.

Kiszerelés:   11,8 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hosszantartó szín, védelem és csillogás.

Szabadalmaztatott micro-shine komplex - fényvisszaverő hatás és "Xtreme" ragyogás. Akár 7 napon át tartó színek.

Ár: 500 , Eladó: Evashop
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Aquariusgirl

2021. március 22.

Én is képen látható 479 Pacific Blue árnyalatba szerettem bele. Gyönyőrű színe van az üvegen. Minden - már korábban említett - rosszat (3-4 réteg kellene, h jól fedjen, szar az ecset, nagyon folyós, foltos, rohadt nehezen szárad és utána jó, ha egy napot bír) én is tapasztaltam, de nálam még buborékosodik is. 3 próbálkozás után vágtam a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 22.

Kattal

2020. november 25.

A 299-es árnyalat van meg, egy szép piros szín, de felvéve valami szörnyű, nagyon folyós, három rétegben is átlátszik alatta a körmöm, ha viszek rá egy csillámos lakkot, akkor úgy nagyon szép, de amúgy nem jött be, nem is tartós, egy két nap alatt már le is jön, ha van rajta csillámos lakk is ha nincs, így csak két csillag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 25.

bleauwsy

2020. október 19.

Nem tudom, hogy csak én fogtam ki valami rosszat vagy ez a lakk tényleg borzalmas. Egy nude színű árnyalat van meg (talán almond a neve), de másnapra már le van kopva a körmöm végéről, pedig nincs különösebb igénybevételnek kitéve. Lassan is szárad, de hogy az extrem hold sehol sincs, az is biztos... Sajnos nekem ez a gyerekjáték kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 19.

Lina14

2019. október 4.

a rockstar pink van meg
szep pink csillam, ami gyorsan szarad, szepen terul es ugyan egy kihivas leszedni, de teljesen megeri!!
update: változatos a felhozatal
megvan:
159 golden-i: egy kozép arany, króm finisel
425 pink satin: hasonló mint a golden-i csak világos metál pinkben
479 pacific blue: irizáló királykék
a két króm álom, egy réteges, lehet velük nyomdázni, de a kék rettenetes, legalább 3 rétegben fed valamennyire, de megfogja a körmöket még alaplakkal is
a krómok gyorsan száradnak, de a kék egy évszázad után is újnyomosak
valószínüleg a finisek különbsége okozza a problémát, de nem vagyok teljesen megelégedve
update:
megvan még:
109 invisible: átlátszó, de lassan szárad, és elkeni a nyomdázást, így gyakorlatilag funkcitlan nálam
329 sun kissed: egy erőteljes pasztelles narancs, gyönyörű fedéssel
139 white on: fehér, de valamiért ez mattra szára és csíkor nagyon
629 black out: egy nem túl pigmentált fekete
egyre inkább úgy érzem, vegyes felvágott és kicsit lutri innen választani
update: a 189 mauve over egy teljes telitalálat, egy egy rétegben fedő mályvás rózsaszínés nagyon szép és tartós
Update 2: Megvettem egy kicsit neonis viágos pirosat is, ami a 2999 pucker up árnyalat. Sajnos ez egy kicsi átlátszó, kell belőle 3 réteg, nem nyomdázni való lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

a rockstar pink van meg
629 black out: egy nem túl pigmentált fekete
egyre inkább úgy érzem, vegyes felvágott és kicsit lutri innen választani

Pajzs

2019. augusztus 21.

A Pacific Blue-ra esett a választásom, mert a színe azonnal az eszembe idézte a nyaralások emlékét meg a vágyakozást a napfényben tündöklő tenger után. Óceánkék körömlakk, egészen apró csillámokkal, mintha csak a nap sugarai csillannának meg a hullámok felszínén. Több dicséretet is kaptam a színét illetően, és valóban szépen is mutat a körmeimen.
De.
Az állaga folyós, foltosan terül, ezért három-négy réteg kell, hogy teljesen és makulátlanul fedjen, hiába próbálom variálni a rétegek vastagságát. A száradási ideje ebből kifolyólag hosszú. Nem szokott zavarni, ha egy körömlakk ecsete vékony, de ez nem teríti jól a festéket. Alap- és fedőlakk nélkül egy napot sem tart kisebb lepattogzások nélkül, velük együtt is nehezen bírja a két napot. A kis sérüléseket nem lehet egyszerűen javítani, mert akkor sem elég egy nagyobb pöttyöt ejtenem az említett területre, hanem többször át kell mennem azon is. A színe miatt néha használom (az nagyon tetszik), de általában már aznap lemosom, inkább egy-egy alkalomra szól.
Más árnyalatot nem próbáltam. Ez kb. két éve van meg, azóta sem változott az állaga, nem száradt be, nem sűrűsödött be.
A szaga tipikus kék körömlakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

De.
A szaga tipikus kék körömlakk.

elina12

2019. június 5.

Nekem van belőle egy pink színű, amely erős fedésű, elég belőle egy réteg is és van egy világoskék is, amelynek nagyon rossz a fedése és nagyon "folyós".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

Dorka.

2019. április 27.

A black out árnyalat van meg, nem rossz, de egy olcsóbb lakk is tudja ugyanezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

A black out árnyalat van meg, nem rossz, de egy olcsóbb lakk is tudja ugyanezt.

cattitude

2019. április 23.

Flirt árnyalatban van meg, szép szín, de maga a lakk nem a kedvencem. nem elég pigmentált, egy rétegben nem fed szépen, 2 rétegben meg a szín nem az igazi. sajna iszonyú hamar elkezd kopni, fedőlakk ide vagy oda. lábkörömre mondjuk egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

ursus

2019. április 5.

Meseszép színe van (Red Carpet árnyalat), ezt kerestem évek óta...
DE!
SH alaplakkal is redősre és félig mattra szárad :O
Egy réteg valóban elég, de tényleg irtó lassan szárad és mindig megmarad érintésre az a ragacsos érzés...
Csak a színe miatt 5 csillagot adnék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 5.

Meseszép színe van (Red Carpet árnyalat), ezt kerestem évek óta...
DE!
SH alaplakkal is redősre és félig mattra szárad :O
Csak a színe miatt 5 csillagot adnék.

zitam

2018. december 14.

Nekem gyorsan száradt viszont ugyan ilyen gyorsan kezdett el kopni. Két rétegben kentem fel és nem igazán lett egyenletes a fedése... amúgy az 599-Flirt van nekem hat így elsőre nem igazán tetszik,hogy már két nap után kopik.... meglátjuk később addig 3*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Propyl Acetate