Sally Hansen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2013. április 15.

Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az új, szabadalmazott formulának köszönhetően pajzsot képez, ami azonnal hosszan tartó és sima körömfelületet hoz létre egy lépésben.

Nikozia

2015. január 18.

Két hete használom és gyakorlatilag semmi, ellenben másnaponta lekell mosni és újra felkenni, mert a köröm végéről lepattogzik, a két réteget meg nem bírja.... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 18.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Violet 2