Sally Hansen

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2013. április 14.

Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A különleges selyemprotein formula a gyenge, puha, megviselt körmöknek erőt, védelmet és rugalmasságot ad, segíti a körmök növekedését.

bara89

2015. november 25.

Gél lakk utáni tragikus állapotok helyreállítója. Soha nem gondoltam volna, hogy ennyire látványos változást lehet elérni egy körömápolóval. Sőt, eddig egyetlen hasonló termék sem csinált semmit a körmeimmel. Alaplakként is tökéletes, nagyon fényes, tartós. Ajándékba kaptam, de meg fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

Nanaho

2014. április 4.

Amióta megvan IMÁDOM,el sem hiszem mit csináltam eddig nélküle :D Nem használom minden nap,ahogy írják de napokig fényes és sima a körmöm felülete. Nyugodtan lehet rá más színű lakkot tenni,nem bántják egymást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

kbeata87

2013. június 7.

Zselés köröm után ez volt az a termék részben, amivel megerősítettem a körmeimet. Újra fogom venni! Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 7.

Biofeleség

2013. május 27.

A kedvenc körömápoló termékem, már harmadszor vettem meg. Sajnos időről időre rágom a körmöm, de amikor végre elhatározom hogy megnövesztem, akkor ez a termék a legnagyobb segítség: védi és rugalmasan tartja a körmeimet és segít hogy gyorsabban nőljenek.
Ez nem egy lakk, hanem egy lakk-zselé, amelyet egymást követő 3-4 napon keresztül naponta kell felkenni, majd a negyedik nap után lemosni és újra kezdeni a naponkénti applikációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Ethyl Acetate, N-Butyl Alcohol, Isopropyl Alcohol
Színezékek: D&C Red 17, Red 33 Lake / CI 17200, Red 6 / CI 15850, CI 60725

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)