Sally Hansen

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilla91, Módosítva: 2013. január 16.

Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Száradási idő mindössze 60 másodperc. a speciális formula megszárítja a manikűrt fentről lefelé mindössze 60 másodperc alatt. Nincs több folt. lezárja az összes manikűr réteget egyetlen erős védőpajzsot kialakítva, amely ellenáll a törésnek, leválásnak és káros nedvességnek. Micro-gyémántpor tükörfényt és erőt ad.

glassgie

2017. február 27.

Nekem ez az igazi fedőlakk, gyönyörű fénye van, viszonylag gyorsan szárad, a vége már sajnos nagyon sűrű, zselés lett, de megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 27.

xixi

2016. március 20.

Gyönyörű zselé fény és gyorsan megszárítja a manit. Nem is bubisodik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 20.

Gyönyörű zselé fény és gyorsan megszárítja a manit. Nem is bubisodik!

beautifullife

2014. május 2.

Tökéletes. Nekem annyira nem vált be a SH Complete Salon, hogy félve kentem rá ezt a még nem egészen kopogós, nyomatos körömre. Aztán ámultam. A hibákat kitöltötte és gyönyörű szép egyenletes, fényes, gél lakknak tűnő végeredmény lett. Mivel alatta vastag réteg volt, így ez sem száradt meg könnyen, viszont érdekes: tesztelésképp belenyomtam az egyik körmöm végét, hogy hagy-e nyomot és megszáradt-e a fedőlakk. Nyomot hagyott, de vagy két millisecundumig, mert utána visszasimult az egész. Ezt eljátszottam kismilliósziószor és minden esetben eltűnt a nyomat. Ez után már bátran mertem bármit csinálni, mert bár kopogós nem volt a manikűr, a hibák nem maradtak benne. Normális alappal betartja az egy percet és nem lesz buborékos sem. Egyszerűen nem tudok rá hibát mondani..talán azt, hogy nem átlátszó az üveg, de egye-fene. Az ecset sem kifogásolható a fent említett társával ellentétben. Bár én akciózva vettem, az eredeti árát is megéri pláne azért, mert több van benne, mint az átlagos drogériásokban. Biztosan újraveszem. Ha egyszer találtam egy tökéleteset, nem fogok tovább próbálkozni.
Annyira vicces.. valami ilyesmit képzelek el a gyártóktól: hát ez a complete salon elég gyenge lett, csináljunk hát egy fedőlakkot, ami kiküszöböli a hibáit!
Tényleg nagyon sima és fényes a körmöm annak ellenére, hogy messze nem az az alapja. A tartóssága eddig meggyőző. Most jelenleg szerintem ez lesz a rutin: SH alaplakk -> olcsóbb, talán Moyra nude színek -> Mega Shine top coat. Szerintem az végül is mindegy, hogy mi van alatta, mert egy ilyen csodás fedőlakk indokolatlanná teszi az ezer feletti színlakkokat. Semmi nem fog ki rajta, mert egy hangyányit sem tompult a fénye.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 2.

visontaivanda

2014. január 17.

Nekem bevált, tényleg villámgyorsan szárít és gyönyörű fényes lesz tőle a lakkozás. Ami nem tetszik benne az az ára (2000 körül vettem akciósan) és az, hogy nem átlátszó az üvege így nem látom meddig dugjam bele az ecsetet... De ettől még 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 17.

Lassunyuszi

2013. november 22.

Na, úgy tűnik én vagyok, aki lehúzza szegényt :(
Pozitívumok: gyorsan szárad és szép fényes is.
Negatívumok: drága és minősíthetetlenül ocsmány módon felrántja a lakkot. Amit úgy értek, hogy száradás után olyan, mintha azonnal kopott lenne, mert a körömvégekről hiányzik egy vékonyka réteg lakk- pont mintha lekopott volna. De ugyanez a helyzet a körömágynál is. Ott is berántja a lakkot. Fujj, na használhatatlan így. Látom többiek nem írtak erről, szóval lehet, hogy az én körmeimmel van a baj, de nekem mindenféle lakkal megcsinálja ezt, van amelyikkel jobban, van amelyikkel kevésbé. A Rimmellel minősíthetetlenül :(

Szóval a fény és a gyors száradás miatt kap 2-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

Na, úgy tűnik én vagyok, aki lehúzza szegényt :(
Pozitívumok: gyorsan szárad és szép fényes is.

Szóval a fény és a gyors száradás miatt kap 2-est.

Avicky

2013. november 8.

Ha száraz az alapréteg amire rákenem, tényleg megszárad pár perc alatt. Csodálatos fénye is lesz. Viszont hamar karcolódik, ajánlatos naponta vékony rétegben "újrafényezni". A fény miatt megér 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

mariib

2013. szeptember 6.

Nagyon elegedett vagyok ezzel a fedolakkal. Gyonyoru fenyt ad, ez az igazi zselehatas! Raadasul par nap mulva sem veszit a fenyebol, gyorsan szarad, es tartosabba teszi a lakkozast, az osszes altalam probalt Sally Hansen termek kozul ez a legmeggyozobb, ez az egyetlen amit gondolkodas nelkul ujra megvasarolnek, es a koromapolas reszeve teszek mostantol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

csigabiga

2013. július 21.

Nagyon szép dolgokat írnak róla, viszont nem olcsó, ezért elég sok töprengés előzte meg nálam a beszerzését, ami ugye szintén nem egyszerű, webshopban találtam csak rá.
Nem nyűgözött le. :( Tényleg nagyon szép egyenletesre szárította a lakkot, csodaszép fényes volt és nagyon sokáig tartott, nem pattogzott le, csak a körömvégeken kezdett kopni kb 3 nap után.
Na de. Nem szárad gyorsan nagyon nem. Kb 40 perc a két réteg kopogósra száradása, a 3 réteg 1 óra. Sok, ahhoz képest, hogy ez a jelenleg akciósan 450 Ft-os NYC-nek 15, ill 20 perc, vagy kevesebb.
Többet vártam egy ilyen professzionális terméktől. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 21.

Többet vártam egy ilyen professzionális terméktől. :(

liljana

2013. június 17.

Nagyon gyorsan szárad valóban és szép fényes lesz a köröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 17.

Nagyon gyorsan szárad valóban és szép fényes lesz a köröm.

kbeata87

2013. június 7.

A tökéletes fedőlakk. Csak ajánlani tudom. BTGN és NYC a nyomába se ér!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 7.

A tökéletes fedőlakk. Csak ajánlani tudom. BTGN és NYC a nyomába se ér!!!

Emolliensek: Cyclotetrasiloxane
Emulgeálószerek: Hydroxypropylcellulose
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclotetrasiloxane
Illatanyagok: Ethyl Acetate, MEK, Isopropyl Alcohol

MEK i

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.