Sally Hansen

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2013. április 15.

Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

50%-al erősebb körmök, akár 3 nap után!

Az exkluzív mikro-ásványianyagokat tartalmazó körömápoló formula kiegyenlíti a köröm barázdáit a körmök azonnali erősítése érdekében. Összezárja a körömlemezeket, így azonnal megállítja a körmök töredezését, beszakadását, réteges töredezését, hámlását. A természetes fehérje és antioxidánsok erősítik a körmöket.

kiralany26

2018. február 23.

Régóta ezt a lakkot használom, vékony töredezőek a körmeim, ez a lakk megállította és gyorsabban is nő tőle a köröm. aránylag hosszú ideig a körmön marad, nem pattan le. Sokkal jobb mint SH Diamond Strength lakkja. nálam évek óta újra vevős a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

Poison

2015. augusztus 23.

Nekem borzasztóan működött. A neten olvasott rengeteg pozitív vélemény hatására vettem meg még ősszel, a teljesen reménytelen, évek óta lemezesen töredező körmeimre. Bárcsak ne tettem volna! Kb. 2 hétig használtam, az első hét alatt a Rimmel Nail Nurse lakkok hatására valamennyire megerősödött körmeim letörtek, hámlottak, borzasztó volt; a második héten ez csak fokozódott. Teljesen visszatörtek a körmeim, levált a felső rétegük, még jobban meggyengültek, origamizni lehetett volna velük... teljes pánikba estem. Aztán véletlen elejtettem, és széttört az üveg; ezt jelnek véve nem is vettem újra.
Természetesen előfordulhat, hogy csak az én körmeim reagáltak ilyen rosszul a termékre, nálam szerencsésebbeknek tökéletesen működhet, mindenesetre a net mélyére ásva találtam az enyémhez kísértetiesen hasonlító horrorsztorikat.
Azóta felfedeztem az Eveline Cosmetics 8in1 Total Action körmömerősítő lakkot illetve a Maximum Growth erősítő és növekedésfokozó lakkot, amelyek csodát tettek a körmeimmel; helyrehozták az okozott károkat, és a körmeim sosem voltak még ilyen erősek és hosszúak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Yndre

2014. április 24.

Nagyjából 3 hete használom és ez idő alatt drasztikus változást nem fedeztem fel. Sajnos még most is ugyanolyan könnyen letörnek a körmeim, de talán a lemezesedést csökkentette. Már nem válnak fel olyan könnyen a körmöm rétegei mint előtte, de azért nem vagyok maradéktalanul elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

katemus

2013. június 12.

Szuper körömerősítő! Az elmúlt időszakban az eddig erős körmöm felső rétege elkezdett leválni, illetve gyengülni, ezért vettem meg. Felkenést követően is nagyon szép, erős körmöket eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

Thimeee

2013. május 20.

Nekem is egy időben elkezdtek lemezesedni a körmeim, erre szuper jol beváltt ez a lakk. Segített rendbehozni a körmeimet. Alaplakként használtam, bár nem a legjobb így. Viszont 7-8 hónap után elkezdett besűrűsödni. Így már ha akarnám se tudnék vékony réteget felvinni.
Úgyhogy csak 4 csillag a sűrűsödés miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

Úgyhogy csak 4 csillag a sűrűsödés miatt.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Hidratálók: Saccharide Isomerate, Butylene Glycol