Sally Hansen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2013. április 10.

Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Pattogzás elleni akril fedőlakk, mely egy szupererős védőpajzzsá szárad, ami tartóssá teszi a körömlakkot és erősíti a körmöket.

silawolf

2017. március 7.

Kataszrófa ez a termék. Nem is értem, mert a többi terméke jó. A gyönyörűen, feketére lakkozott körmömre kentem fel. Fél óra múlva úgy nézett ki a lakk a körmömöm, mintha egy teljes -gumikesztyű nélküli- nagytakarításon lennék túl... Lepattogzott, beráncosodott sok helyen a lakk. A kukában landolt ez a borzalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 7.

Buhito

2016. október 23.

Ez egy rossz vicc! Már felkenés után egyből lepattogzik, leszedi az alatta lévő lakkot is. Körömlakk eltávolítónak nevezném inkább

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 23.

Cicus01

2016. július 15.

Borzasztó! Kerüljétek el ezt a terméket annak reményében, hogy a SH megbízható, jó minőségű körömcuccokat gyárt. Magasfényű lakk, csak épp a feladatát nem végzi, sőt pár óra alatt tönkretesz bármilyen körömlakkot! Óriás darabokban megtörik és pattog le az alatta lévő óvni kívánt lakkal együtt! A legrosszabb top coat, amit valaha használtam!!!!!
Update: mielőtt kidobtam volna, elkezdtem lábkörömre használni, és ott érdekes módon nagyon tartósnak bizonyul, úgyhogy legalább nem megy kárba, de természetesen nem venném újra!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

blankasara

2016. május 27.

Csak azért kap 1-est, mert nullást nem adhatok... Sose találkoztam még rosszabbal. "Védőpajzs", ami az alatta lévő lakkal együtt egyben lehúzható, ha egyáltalán maradt belőle és nem repedt le az egész. Nem értem, hogy mi történt Sally Hansen-éknél, amikor ez a "lakk" elkészült, pláne ennyiért. Örülök, hogy nem kapható, tényleg kár és bosszúság megvenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

lauran

2016. május 25.

Rémeees. Nagyon sajnálom, hogy megvettem, és nem néztem meg előtte a kommenteket. Abban bíztam, hogy szuper lesz, mert Sally. Egy órát bírta a körmöm, rémes érzés volt, egész nap dugdosnom kellett a körmeim :( Kerüljétek, nagy ívben, kártérítést kellene fizetni annak, aki használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 25.

a12smuk

2016. április 29.

.........ide mindenki illesszen be valamit,-egy minősíthetetlen termékre illő káromkodás sorozatot,-a legcifrább fajtából!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 29.

borbasemese

2016. április 29.

Sajnos többszöri alkalommal csalódtam benne. :( Sokáig azt hittem én csinálok vmit. rosszul vele, de ahogy látom nem csak én vagyok így vele. Sokkal jobb is lehetne ez a fedőlakk! Csak a név miatt adok két csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Felari

2016. március 16.

csatlakozom az előttem szólókhoz, nagyon nagy csalódás, ez volt az első lakkom a márkától, így nem keltett jó benyomást de még próbálkozok :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 16.

Tufuka

2015. november 17.

Ez a fedőlakk egy borzalom. Ami előnye, hogy viszonylag hamar megszáradt, azonban másnap az alatta található körömlakkal együtt le tudtam húzni a körmömről, ha pedig nem éppen ezt játszotta el, akkor totál felbubisodott. Egyébként nagyon szeretem a SH lakkokat, több Diamond Strenght és Xtreme Wear lakkom is van, mindegyik tartós és szép. Nagyon remélem, hogy senkinek nem ez a lakk volt az első SH tapasztalata, mert a márka megbízható minőség, csak ezt a terméket nem szabadna árusítaniuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

melindagyulai

2015. november 3.

Én is csak leszólni tudom, másnapra fedő réteg összetört és beleakadt mindenbe. Borzalmas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 3.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Violet 2