Sally Hansen

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orange01234, Módosítva: 2015. január 16.

Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

• akár 2 héten át tartós
  • nem pattogzik
  • tükörsima felületet képez a körmön

Tali'Zorah

2019. július 28.

Szeretem, szeretem, de korántsem tökéletes. Tartós, szép színek (melyek nyomokban sem hasonlítanak a dobozon jelölt színhez), jól pigmentált - már egy réteg is teljesen rendben van, de azért kettő az igazi. DE az ecset borzalom... 3 színt vettem 3 különböző helyen és időpontban, és ebből kettő kupakjában lötyög az ecset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

liza431

2017. június 2.

Magamnak rendszeresen készítek géllakkot, rengeteget kipróbáltam, de nekem ő a number1! Tartós, jól pigmentált, könnyen felvihető, nem folyik, egyszerűen tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

gramonaeszter

2016. június 28.

Nagyon jó minőségű lakk, sokkal tartósabb mint egy sima körömlakk, a felülete sima, gél hatású. De nekem sosem maradt fenn egy hétnél tovább, utána elkezdett mindig pattogni (mondjuk nálam igénybe is volt véve mindig)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 28.

gabbica

2016. január 26.

Nagyon szépek a színek, amiket eddig próbáltam, de eddig nekem egyik sem olyan, mint a dobozon, bár még csak 3 szín van meg. Tényleg tükörsima lesz a felület, és nagyon könnyű velük szépen dolgozni. Nem túl folyós, nem túl sűrű, könnyű a körömágynál is szépen festeni, nem lesz csíkos, szóval kiváló. Egy problémám volt eddig, az egyik szín sajnos a bontatlan doboz ellenére hibás, az ecset pálcikája nincs rendesen rögzítve a kupakhoz, mozog az egész, megnehezíti a használatot rendesen...Vissza is vittem volna, de anyukámtól kaptam ajándékba, nem volt blokkom. Egy kicsit szerintem drága ahhoz, hogy ilyen hibás darabok legyenek a polcokon.
De egyébként maga a lakk tökéletes, és a többi géllakknál olcsóbb is, kicsit kevés a szín, de azt mind szépen sorjában meg fogom venni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

ladybird80

2015. október 4.

A szett beszerzése után teljesen beleszerettem a SH géllakkokba, pikk-pakk megvan egy lakkozás és szépen, egyenletesen lehet dolgozni a lakkokal. Egyedüli kivétel a plum's in the word sz. lakk, annak az állaga is eléggé más, mint a többi, sokkal folyósabb és nehézkesebb a használata. De a többi eddig próbált lakk csllagos ötös! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 4.

manobeka

2015. április 20.

Túllendülve a kezdeti áron való hüledezésen, hogy vajon mi kerül a kezdő szettben ennyibe, úgy gondoltam, mivel van már Crystal Nailses készletem, csak egy színt veszek és próbálok ki. Ez a szín a 210-es Back to Fuchsia volt és azt kell mondjam, talán jobb minőségű, mint a Crystalack. Köttetési időnek Led lámpára 30 mp-et ír, akkor UV lámpára számolva ez dupla annyi kell legyen, vagyis 1 perc, de nekem ez nagyon gyanús, úgyhogy maradtam a 3 percnél. A crystal nails rendszerrel tökéletesen működik, annak az Acid free primerjével, Base geljevel, és fedőlakkjával is, nincs színtorzulás sem.
Egy pici kis vékony ecset van hozzá, amivel még a kényes helyeket is el lehet érni és a lakk gyönyörűen terül, csíkmentesen és a széleknél nem ugrik össze, mint a crystal nailes.Az állaga folyékonyabb, mint a crystal nailsé. Ebben a fuchsia színben nagyon apró kis kékes csillámok vannak, alig láthatóak, inkább csak ragyogásfokozónak van benne, de azt mondom, minden pénzt megért és sajnálom, hogy nincs több szín forgalomban itt Magyarországon belőle.Igyekezzünk 25 %-os kuponnal megvenni, hogy megérje.:-D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 20.

Emolliensek: Synthetic Wax, Isopropyl Titanium Triisostearate
Emulgeálószerek: Isopropyl Titanium Triisostearate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: PEG-12 Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 33 Lake / CI 17200, Red 30 / CI 73360, Ultramarines, Red 6 / CI 15850, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Aluminum Powder / CI 77000, Carmine / CI 75470, Red 27 / CI 45410, Red 7 / CI 15850, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Manganese Violet / CI 77742, CI 60725

Színezék. Lilás piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Szintetikus színező anyag. (Lila)