Saloos

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2016. november 15.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Magas hialuronsav tartalmú anti-age szérum, amely intenzíven hidratálja, kisimítja és regenerálja a bőrt. Minden bőrtípusra alkalmas, beleértve az érzékeny, irritációra hajlamos bőrt is. 100%-ig természetes termék.
2 féle hialuronsavat tartalmaz: kis molekulatömegű hialuronsavat (hosszantartó hidratálást biztosít) és nagy molekulatömegű hialuronsavat (azonnali hatás). A termék 2% tiszta hialuronsavat tartalmaz, ami a maximális adag, ha aktív hialuronsavról beszélünk. Magasabb koncentrációban nem kívánatos változások történnek a konzisztenciában (olyankor sűrű géllé alakul az anyag) és a bőr úgy már nem képes elnyelni.

• Azonnali hidratálás
  • Kisimítja a bőr felszínét
  • Küzd a ráncok ellen
  • Minimalizálja a kisebb hegeket és küzd a bőrirritáció ellen is
  • Fukóz tartalma elősegíti a bőr regenerálódását
  • Helyreállítja a bőr frissességét, ragyogását, kiegyenlíti a bőrtónust
  • Védi a sejteket az oxidatív stressz ellen

GabriellaGabriella1

2019. február 5.

Szuper! Könnyű, géles, kisimítja a bőrt. Újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

Szuper! Könnyű, géles, kisimítja a bőrt. Újravevős.

lzsoficim

2018. január 26.

Imádtam ez a szérumot. Géles állaga van,nem olyan nehéz-olajos,mint sok szérum, így hidratáló krém alá is szuper volt.
Még Prágában vettem, sima DM-ben, nagyon remélem hogy itthon is kapható lesz majd. A márkka más temrékeit is kipróbáltam már és nagyon szeretem .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Biosaccharide Gum-1
Vitaminok: Panthenol