Salthouse

Ár:   600 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sue2, Módosítva: 2013. február 19.

Kiszerelés:   2 x 5 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Feszesíti a bőrt és kisimítja a ráncokat. Jojobaolajjal, Q10-koenzimmel és folyékony holt-tengeri ásványkoncentrátummal. A Holt-tengerből nyert magnézium-, kálcium-, kálium-, bróm- és nyomelemtartalmú folyékony koncentrátum válogatott, természetes hatóanyagkomplexet kínál a sima, szép bőrért.

Kiszerelés: 2x5 ml

Kremcica

2018. január 19.

Picit féltem tőle hogy ez is csípni fog, mostanában sok maszknál még a hidratáló hatásúaknál is ezt tapasztalom. Szerencsére nem, ellenben picit tisztított és hidratált egyszerre. Az illata tényleg olyan iszaposszerű, nem erős de azért érezhető. Ránctalanító hatást nem vettem észre, bár nincs is szerencsére szükségem rá. A megadott időnél tovább volt fent meg is lepődtem lemosás előtt hogy a fele beszívódott. Összhatásában jó volt kellemes érzete volt a bőrömön és utána lemosva is simább, de nem kiszáradt állapotú lett a bőröm. Egynek jó volt, örülök hogy kipróbáltam de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Magdolna

Korcsoport: >54
2017. október 26.

Semmi különös változást nem tapasztaltam. Biztosan nem veszem újra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 26.

Semmi különös változást nem tapasztaltam. Biztosan nem veszem újra!

danzsu

2015. július 21.

Semmi extrafantasztikusat nem vártam tőle,a dolgát teljesítette.Egy jó kis hidratáló pakolás.Beszívta a bőröm szinte az utoló cseppig. Ja ,és természetesen nem ránctalanít :)) !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 21.

szaboorsi

2013. július 23.

Nekem sajnos tönkretette a bőröm egy használat után. Allergiás lettem rá, tele lettem kiütéssel,szárazsági foltokkal, és fertőzött is lett a bőröm. Remélem másoknál nem ilyen reakciót váltott ki :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin