Salvador Dalí

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: hempike1, Módosítva: 2013. június 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: Virágos- gyümölcsös

Illatösszetétel: Citrusok, Jázmin, Rózsa, Szantálfa

karakumsivatag

2017. szeptember 1.

Nem szoktam 3 csillagot adni, mert ha valami nekem nem tetszik, attól az még másnak tetszhet. De most muszáj lepontoznom. Az eredeti Laguna-t imádtam a 90-es években, aztán meguntam, de nem mondom, hogy már nem teszik. Nem igazán értem, hogy a Maravilla miért született meg. Van benne hasonlóság az eredetihez képest, de annál olcsóbb, szintetikusabb hatású. Le kellett mosnom a kezemről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Yucchan

2016. január 6.

Rossmannban próbáltam a tesztert, a színe alapján valami könnyű, tiszta illatra számítottam, ehelyett fullasztóan tömény virágos volt. Később krémes jellegűvé szelídült, de nagyon nem az én világom, becsapott ez a türkiz dizájn.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

hempike1

2013. június 13.

Ma érkezett meg, de már nyomatom erősen! :) Egészen másra számítottam, virágos - gyümölcsösre. Ennek ellenére (szerintem) a szantálfa elviszi valamiféle szexis irányba, de ez csak a javára válik. Olyan szépen egybeolvadt a bőröm illatával, el sem hiszem! Még a tartósságára leszek kíváncsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 13.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool