Salvador Dalí

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sweetprincess, Módosítva: 2012. március 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Parfüm összetevők: vizililiom, vad orchidea, rózsa, ribizli

Luiselotte

2021. január 25.

Amennyire nem tetszett a lila párja, ez már annál inkább.
Rózsás, gyümölcsös erőgép, rajtam jó 6 órás tartóssággal. Nem mai illat és ez érződik is de nem áll be a cukorka dömpingbe és ezt értékelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 25.

Amennyire nem tetszett a lila párja, ez már annál inkább.

Bonnieoo7

2019. október 16.

7-8 éve kaptam ajándékba, de pokoli csípős, erős, tartós fejfájós illat! A tartós az jó dolog, de rendesen zavarta a környezetemet. Nagy nehezen elfogyott, de erőlködés volt. Az üvege nagyon vagány, jó volt ránézni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

Biu

2016. július 4.

Hat valami nagyon mély fullasztó illata számítottam leírások alapján és arra hogy nagyon nem lesz az én illatom, de kellemes csalódás volt. Kellemesen dekadens kacer illat es tartós is, engem megvett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

mplaura89

2016. február 14.

Furcsa, a leírás alapján egy friss gyümis illatot képzelne el az ember, de rajtam egy az egyben Shisheido Zen, ami pedig a Coco Mademoisellre hasonlít, így azt hiszem érezhető, milyen vonal ez az illat. A Zenhez közelebb áll, erőteljesen pacsulis illat, elég dögös, nekem jobban tetszik, mint a Coco M., aki szereti azt a vonalat, annak egy jó alternatíva lehet a Rubylips árban. Tartóssága 4-5 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance