Salvador Dalí

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. július 6.

Illatcsalád: Virágos- gyümölcsös

Illatösszetétel: Őszibarack, Frézia, Lótuszvirág, Fekete ribiszke, Kumquat, Rózsa, Cédrus, Ámbra, Pézsma

Salvador Dalí Sea & Sun In Cadaques EDT
Ár: 4000 ft , Eladó: Hati
Állapot: néhányszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel lehetséges Budapesten.

Feketebarbi

2020. július 3.

Az N-betűsről rendeltem. Második alkalommal használva eltört a mintás fiola. Az első és a következő próba során is tapasztaltam vmi égett műanyagos mellékzöngét, Ezt elhagyva sem találom érdekesnek. Bajszos nénikéknek, ha majd egyszer gyártanak női aftershavet biztosan ilyen illata lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 3.

Qwerty

2019. május 14.

Valamelyik ősrégi Fa szappan illata, talán a kék vagy a zöld cirmos. Friss, tiszta, szolídan a háttérben marad, könnyű vele együtt élni, mások számára is szinte "láthatatlan". Érezhető, de nem tűnik fel, hogy ez egy illatszer, inkább csak tisztaság. A sok virág ellenére hűvös marad (cédrus), sőt idővel egyre hűvösebb lesz. Az első percekben kicsit kiérzem belőle a rózsát, de ez azért lehet, mert azt utálom. Ha nem figyelek erre, egészen egyben marad az illat, a rózsa meg szerencsére hamar feladja.
A tartóssága (vagy a szaglásom) teljesen változó, sajnos többnyire 20 perc alatt nyomtalanul eltűnik, máskor órák múlva is érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

lacrymosa88

2019. április 30.

Vakvásárlás során szereztem be és szerelem volt első szaglásra! :-) Igazán üde, friss, tiszta illat, hangyányi pasis beütéssel. Idősebb nővéremnek volt hasonló illata még kislánykoromban, igazi retró érzés fogott el, ahogy megéreztem ezt az illatot, felvillant előttem, ahogy besurranok a szobájába és végigszaglászom a parfümjeit.:-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Kremmester

2018. augusztus 3.

Imádtam, amíg lehetett kapni. Nagyon különleges illata van, mindenkinek feltűnt a környezetemben. Kár, hogy már sehol sem látom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Naftalin

2018. május 11.

Szerintem nagyon egyedi illat, friss, könnyed és virágos, ugyanakkor az én bőrömön mégis van egy olyan plusz illata, amitől érezni, hogy nem olyan kis illanó semmiség, mint elsőre hinnénk, hanem igenis jelen van :) Mikor a teszterre fújtam, ment véletlen a kezemre is, majd kb. 2 órás elfoglaltság után utcán sétálva, szélben is többször megcsapott az a jellegzetes illat, na, utána vissza is mentem érte :) (Hozzáteszem, az én bőrömön sokáig megmaradnak a gyorsan illanó illatok is.) Nem tudnám meghatározni, milyen ez az extra illat, de ettől érezni, hogy nem egy virágos tucatparfüm, nem tolakodó, de határozott, nekem pedig nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Whistler

2018. január 18.

Különleges, könnyed és friss illat. Nem az a szokványos, nagyon édes - nagyon virágos valami, amit mostanában szokás női parfüm címszó alatt kiadni. Valóban van benne valami tengerre emlékeztető, mégsem válik hűvössé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

ALettah

2017. március 19.

Ma reggel érkezett meg a nyári parfümtartalékom, köztük ez az ismeretlenül rendelt szépség. Az első illatom a Dalí háztól, nagyon vártam már rá. És mennyire megérte! Finom, könnyű, laza és nagyon nyárias illat. Tenger és napsütés, de nem azért, mert sós lenne, sós jegyet egyáltalán nem érzek benne, hanem mert olyan gondtalan és vidám, mint egy nyaralós nap a tengerparton. Rajtam legerősebben a kumquat érződik, pici barack, selymes lótusz és végül nagyon tompán cédrus alap. Egyszerű illat, időben sem sokat változik - talán azért is, mert a tartóssága csupán néhány óra. Mégis nagyon-nagyon szerethető, engem jókedvre derít, feldob. Egy vidám, gondtalan tengerparti nyaraláshoz nem is kell ennél komplexebb illat nekem.
Azt tudtam már az előző véleményekből, hogy a tartóssága nem az erőssége, ennek ismeretében vettem meg, de mivel a 100 ml-hez is akciósan, baráti áron jutottam, lehet fújkálni, nem vonok le pontot érte.
Meghozta a kedvem a nyárhoz, alig várom, hogy a tengerparton illatozzak így.
Az alkotója Michel Almairac, neki köszönhető egy másik nagy kedvencem, a Gres Cabaret-je is, de több Bottega Veneta, Chloe, Burberry, Gucci illatot is jegyez. Engem ismét boldoggá tett egy alkotása, köszönet érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

Meghozta a kedvem a nyárhoz, alig várom, hogy a tengerparton illatozzak így.

Papec

Korcsoport: >54
2017. február 23.

Bőrközeli, finom, egyszerű, napfényes illat. Ennyi. Nem volt rajtam tartós, meg is lepődtem egy Salvador Dali illat ennyire illékony!?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. február 23.

Sundiboszi

2016. december 7.

??? Mi a baj ezzel az illattal? Tesztcsíkon fél pillanat múlva elillan többször is próbáltam mint egy szellő elröppen, csuklón is teszteltem és ugyanez a helyzet, így fogalmam sincs tetszik-e az illat, talán annyit tudtam leszűrni hogy könnyed mint egy szellő... Pont ahogy elillan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 7.

Smitike

2016. október 18.

Imádom!!! Még egy ilyen egyedi és kellemes illatot sehol sem találtam. Egyetlen negatívum, hogy eau de toilette, amivel nem vagyok kibékülve, mert gyorsabban elszáll az illata.
De ettől függetlenül örök kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

De ettől függetlenül örök kedvenc :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional