Salvador Dalí

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. július 6.

Illatcsalád: Virágos- gyümölcsös

Illatösszetétel: Őszibarack, Frézia, Lótuszvirág, Fekete ribiszke, Kumquat, Rózsa, Cédrus, Ámbra, Pézsma

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

KisCsi

2021. augusztus 29.

Azt hittem megtaláltam benne A nyári illatomat mert frissítő, merész, valóban tengert idéző illata van, az N betűs oldalról rendelgettem az 5 milis mintákat hogy mindig legyen a táskámban belőle.
Sajnos az utóbbi három minta TOTÁLISAN más illat volt, mint a korábbiak (fás-vegyszeres förmedvény), így aztán nem tudom hogy melyik a Sea&Sun igazi illata :(
Nem is merek rendelni többször, talán majd ha élőben szembe jön velem és megszimatolhatom, akkor újra veszem. Emiatt csak 3 csillag.

*update!
Nos, csak rendeltem belőle végül egy 30 ml üvegcsét, de továbbra sem az az illat volt, amit legelőször szagoltam belőle. Először vissza akartam vinni az üzletbe, de végül megtartottam wc illatosítónak. Hiba volt, pár alkalom után már nem lehetett lenyomni a fújókáját :D
Soha többet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

*update!
Soha többet.

Linett21

2021. augusztus 1.

Nem. No. Non. Nein. Ei. Nej. Röviden ennyi róla a véleményem.
Nem röviden meg annyi,h.hatalmas csalódás. A nagy kedvenc Eau de ruby lips-en felbuzdulva vettem meg nyári fufunak. De ez valami rettenet az én orromnak. Meleg citrusos akar lenni,ez egyértelmű; de olyan vegyi bűzzel vegyülve,h.szabályosan rosszul lettem tőle. Igen, határozottan olyan,mintha egy komplett műtrágya üzem került volna bele,brrrr. Talán a kumquat lehet a bűnös,az már alkotott bizarr dolgokat rajtam. Tartóssága (szerencsére) nem túl combos. Gyorsan továbbadtam rajta és örültem. Remélem,soha többé nem kell találkoznom ezzel a .... szaggal. Bocs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 1.

Nem. No. Non. Nein. Ei. Nej. Röviden ennyi róla a véleményem.

Feketebarbi

2020. július 3.

Az N-betűsről rendeltem. Második alkalommal használva eltört a mintás fiola. Az első és a következő próba során is tapasztaltam vmi égett műanyagos mellékzöngét, Ezt elhagyva sem találom érdekesnek. Bajszos nénikéknek, ha majd egyszer gyártanak női aftershavet biztosan ilyen illata lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 3.

Qwerty

2019. május 14.

Valamelyik ősrégi Fa szappan illata, talán a kék vagy a zöld cirmos. Friss, tiszta, szolídan a háttérben marad, könnyű vele együtt élni, mások számára is szinte "láthatatlan". Érezhető, de nem tűnik fel, hogy ez egy illatszer, inkább csak tisztaság. A sok virág ellenére hűvös marad (cédrus), sőt idővel egyre hűvösebb lesz. Az első percekben kicsit kiérzem belőle a rózsát, de ez azért lehet, mert azt utálom. Ha nem figyelek erre, egészen egyben marad az illat, a rózsa meg szerencsére hamar feladja.
A tartóssága (vagy a szaglásom) teljesen változó, sajnos többnyire 20 perc alatt nyomtalanul eltűnik, máskor órák múlva is érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 14.

lacrymosa88

2019. április 30.

Vakvásárlás során szereztem be és szerelem volt első szaglásra! :-) Igazán üde, friss, tiszta illat, hangyányi pasis beütéssel. Idősebb nővéremnek volt hasonló illata még kislánykoromban, igazi retró érzés fogott el, ahogy megéreztem ezt az illatot, felvillant előttem, ahogy besurranok a szobájába és végigszaglászom a parfümjeit.:-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Kremmester

2018. augusztus 3.

Imádtam, amíg lehetett kapni. Nagyon különleges illata van, mindenkinek feltűnt a környezetemben. Kár, hogy már sehol sem látom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Naftalin

2018. május 11.

Szerintem nagyon egyedi illat, friss, könnyed és virágos, ugyanakkor az én bőrömön mégis van egy olyan plusz illata, amitől érezni, hogy nem olyan kis illanó semmiség, mint elsőre hinnénk, hanem igenis jelen van :) Mikor a teszterre fújtam, ment véletlen a kezemre is, majd kb. 2 órás elfoglaltság után utcán sétálva, szélben is többször megcsapott az a jellegzetes illat, na, utána vissza is mentem érte :) (Hozzáteszem, az én bőrömön sokáig megmaradnak a gyorsan illanó illatok is.) Nem tudnám meghatározni, milyen ez az extra illat, de ettől érezni, hogy nem egy virágos tucatparfüm, nem tolakodó, de határozott, nekem pedig nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Whistler

2018. január 18.

Különleges, könnyed és friss illat. Nem az a szokványos, nagyon édes - nagyon virágos valami, amit mostanában szokás női parfüm címszó alatt kiadni. Valóban van benne valami tengerre emlékeztető, mégsem válik hűvössé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

ALettah

2017. március 19.

Ma reggel érkezett meg a nyári parfümtartalékom, köztük ez az ismeretlenül rendelt szépség. Az első illatom a Dalí háztól, nagyon vártam már rá. És mennyire megérte! Finom, könnyű, laza és nagyon nyárias illat. Tenger és napsütés, de nem azért, mert sós lenne, sós jegyet egyáltalán nem érzek benne, hanem mert olyan gondtalan és vidám, mint egy nyaralós nap a tengerparton. Rajtam legerősebben a kumquat érződik, pici barack, selymes lótusz és végül nagyon tompán cédrus alap. Egyszerű illat, időben sem sokat változik - talán azért is, mert a tartóssága csupán néhány óra. Mégis nagyon-nagyon szerethető, engem jókedvre derít, feldob. Egy vidám, gondtalan tengerparti nyaraláshoz nem is kell ennél komplexebb illat nekem.
Azt tudtam már az előző véleményekből, hogy a tartóssága nem az erőssége, ennek ismeretében vettem meg, de mivel a 100 ml-hez is akciósan, baráti áron jutottam, lehet fújkálni, nem vonok le pontot érte.
Meghozta a kedvem a nyárhoz, alig várom, hogy a tengerparton illatozzak így.
Az alkotója Michel Almairac, neki köszönhető egy másik nagy kedvencem, a Gres Cabaret-je is, de több Bottega Veneta, Chloe, Burberry, Gucci illatot is jegyez. Engem ismét boldoggá tett egy alkotása, köszönet érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

Meghozta a kedvem a nyárhoz, alig várom, hogy a tengerparton illatozzak így.

Papec

Korcsoport: >54
2017. február 23.

Bőrközeli, finom, egyszerű, napfényes illat. Ennyi. Nem volt rajtam tartós, meg is lepődtem egy Salvador Dali illat ennyire illékony!?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. február 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional