Sana

Ár:   €20   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: inspiredina, Módosítva: 2023. október 30.

Ár:   €20
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek

Multifunkciós krém, mely hidratálja és javítja a bőr rugalmasságát, szójatej kivonat és retinol tartalmának köszönhetően segít eltűntentni az apróbb ráncokat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

inspiredina

2023. december 11.

Testes krém, de nem irritál, pedig eddig még minden retinolos krém előbb utóbb kissé irritálta a bőröm. Én esti rutinban használtam, az én bőrömön elég lassan szívódik fel, viszont nem lesz olajos utóérzet. Ráncsimító hatást is érzékeltem, kb 2 havi használat után kissé halványodnak az apróbb ráncok. Csak az átható barackpálinka szag ne lenne, mondhatni kissé alkoholos az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. december 11.