Sanatopic

Ár:   1430 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Renata, az összetevőket feltöltötte: macskati, Módosítva: 2015. március 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Intenzív bőrpuhító krém a nagyon száraz, ekcémás, atópiás vagy pikkelysömörös bőrre.

itsjucus

2019. november 18.

a kezemre használom esténként, mert ekcémás és eddig csak a szteroidos krémek használtak, de anyósomnál kipróbáltam ezt, mert nem volt más és fájt a kezem, azóta imádom. És gyönyörűen rendbetette a kezem, azt hiszem elkezdem a sarkamra is csak ezt használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 18.

jnrita95

2019. november 12.

Pedikűrösöm ajánlotta a száraz sarkamra. Imádom! A kezem dyshidrosis-os, hidegebb időben szeret előjönni, régebben véresre berepedt, most már vigyázok, mindent gumikesztyűben csinálok. Azt vettem észre, hogy amikor ezzel a krémmel bekenem a lábam, a kezem se viszket a rákent krém miatt. Biztos, hogy újraveszem, nagy kiszerelése miatt megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

Glória Kedves

2019. október 3.

Veszem, amíg lehet kapni. Kb. két éve küzdök szárazsággal a kezemen és semmi nem használt vagy max. ideig óráig. Annyira eldurvult a helyzet, hogy berepedt a bőr az ujjbegyeimen. Nem kívánom senkinek, nagyon fájdalmas és kellemetlen. És akkor eszembe jutott ez a krém, amit nagyon régen használtam, de az illata miatt elhagytam valahol. Ma már igyekszem parfüm mentes termékeket használni, abszolút megszokta az orrom ezt a gyógyszertár-gyógynövény-gumiabroncs jellegű szagot. A hatása eszméletlen, 2 nap alatt eltűnt a szárazság, pedig csak napi egyszer kenem esténként. Hosszú barátságnak nézünk elébe. Olyan mint a fájdalomcsillapító, mindig kell, hogy legyen itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 3.

kiskrisztinazs

2019. április 26.

Már 1 hónapja használom minden este. Zsíros krém, így kevés is elég belőle. A kezemet és a sarkamat szoktam bekenni vele, nagyon jól táplálja a bőröm. Sokáig elég lesz :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

meseke

2019. március 13.

Ekcémás a kezem, ezért vettem meg. Imádom! Tényleg intenzíven hidratál. Multifunkciós, bárhova használhatom. Tuti újravevős!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

murczinodett

2019. március 8.

Talpamra használom elsősorban és nagyon szeretem! A kezemet is be szoktam kenni vele és nagyon tetszik, hogy beszívja teljesen a bőröm és nincs az, hogy bármihez nyúlok krémes lesz meg kicsúszik a kezemből. A talpam is imádja, a Scholl talpreszelőjével használom együtt és nagyon puha azóta a sarkam meg úgy az egész talpam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Macska27

2019. január 14.

Update:
Sajnos, le kell, hogy pontozzam.
Kb. 5 hónappal ezelőtt az enyhe ekcémás tüneteim súlyossá váltak.
A krém magas hatóanyag tartalma miatt jelentkező csípő érzés kellemetlen volt az égő, viszkető, sebes kezeimnek.
Természetesen a bőrgyógyász által felírt szteroidos krém mellett használtam kiegészítésként.
Nem hidratálta eléggé az extrém száraz bőrömet, pedig naponta számtalanszor használtam. Emiatt - 2 csillag.
Enyhe tüneteknél és megelőzésre korábban bevált.

SZÁZ CSILLAG!!! A kezeimen időnként előjön az ekcéma, most is belobbant és ez a krém két nap alatt megszüntette a tüneteket. Eddig a Neutrogena illatmentes, piros kupakos kézkrémét használtam, de a Sanatopic lekörözte. :-) Tetszenek az összetevői és az is, hogy magyar termék. Klassz, hogy illatmentes. Szerintem ár-érték arányban is szuper, összehasonlítva a korábban használt termékkel. A bőröm puhább, hidratáltabb és szebb lett tőle. Mostmár csak ezt fogom használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Update:
Sajnos, le kell, hogy pontozzam.
Kb. 5 hónappal ezelőtt az enyhe ekcémás tüneteim súlyossá váltak.
Enyhe tüneteknél és megelőzésre korábban bevált.

Zsoji

2018. december 22.

Az arcomra éjszaka ez megy, ennél jobbat még nem találtak ki a repedező fejemre és az ekcéma megelőzésére. Szívesen használom az egyéb száraz foltjaimra is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

macskusz

2018. október 31.

A sarkamra kenem minden este, jól puhítja és hidratálja. Használom a kezemre is, ha kiszárad.
Egyedül az árával nem vagyok kibékülve, bár tény, hogy jó sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Egyedül az árával nem vagyok kibékülve, bár tény, hogy jó sokáig elég.

szeszterl

2018. október 5.

Kiválótermék! Már évek óta csak ezt használom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

Kiválótermék! Már évek óta csak ezt használom :)

Hidratálók: Glycerin, Urea, Lanolin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.