Sanatopic

Ár:   1430 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Renata, az összetevőket feltöltötte: macskati, Módosítva: 2015. március 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Intenzív bőrpuhító krém a nagyon száraz, ekcémás, atópiás vagy pikkelysömörös bőrre.

nrebek

2021. március 16.

Nem ismerek ennél jobb kézkrémet! Tényleg hidratál, hatása pedig nem csak az első kézmosásig tart. Nálam alap darab lett, nem hiszem, hogy valaha le fogom cserélni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 16.

Defelejcs

2021. március 11.

Fiam keze telente szörnyen kiszárad, olyan lesz, mint egy páncél. Vettem már neki mindent, de az első krém, amire magától azt mondta, hogy jó és vegyek még ilyet. Én is úgy látom, hogy sokat javult a keze, mióta ezt használja. Ráadásul magyar termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 11.

paranoidcat

2020. december 23.

A pumpás verzióját évek óta újraveszem, most ez a tubusos lett a választott. Előtte tettem egy sheavajas, kecsketejes, nagyonnatúr, minimalwaste kitérőt, de hiába akartam, hogy működjön, be kellett látnom, hogy ez a krém az egyetlen, ami meg tud menteni a szteroidos társaitól (és attól, hogy sebesre repedjen az ekcémás bőröm).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 23.

Btedina

2020. november 27.

Szuper az extra száraz bőrömnek. Nem zsíros, de inkább este használom a lábamra, kezemre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 27.

Annabio

2020. november 9.

Nagyon száraz a kéz- és lábfejem, a drogériás krémektől csak rosszabb lett hosszabb távon a sok glicerintől. Ez a kis krém az első használat után enyhítette és rövid időn belül helyrehozta a kezem, már 2 éve semmi mást nem használok. Végre tudom milyen amikor valakinek puha keze-lába van :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

AkInImOd

2020. július 27.

Bőrgyógyász írta fel, hogy használjam a pikkelysömörre és általános testápolónak. Elsőre engem is csípett, nem vészesen. Azóta több, mint két hónapja használom rendszeresen és kimondottan elégedett vagyok vele! Anyukámon is kipróbáltam, és neki is gyönyörűen megpuhította és hidratálta a kiszáradt bőrét. Sokáig elég, sűrű krém. Picit húzósabb már az ára, de kenterbe veri a nagy márkák termékeit a meglátásom szerint. Biztosan újraveszem, a többi testápolómat meg a Bio Spa lábápolón kívül menesztem, hiába a finom illatuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

artep81

2020. április 18.

Lányom keze telente kipikkelyesedik, kiszárad. Nem akartam ezzel orvoshoz rohanni, ezt a krémet a vélemények alapján jónak gondoltam, s megoldásnak a problémára.
Így is lett! Kettő nap alatt gyönyörűen rendbe tette a kis kézfejét, pedig nagyon oda volt. Azt mondta először csípte, de az rá is van írva, hogy előfordulhat.
Jó vastag krém, kevés is elég belőle. Semmi különös illata nincs, de nem is hiányolom.
Ha valaha is elfogyba, biztosan újra veszem. 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 18.

Ha valaha is elfogyba, biztosan újra veszem. 😀

cattitude

2020. április 15.

szörnyűek az összetevők, de rájöttem, ennyi kézmosás és mosogatás után nem lehet az általam kedvelt ásványi olaj-mentes krémekkel segíteni a repedt, ekcémafoltos kezemen, szóval minden este kenegetem ezzel és segít. viszonylag nehezen szívódik be, nappal maradok a könnyedebb kéremknél. ár-érték aránya jó, bár ezt még tavaly vettem nagymamámnak, nem tudom, most mennyibe kerül vagy lehet-e minden patikában kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Moncsika85

2020. március 1.

Itteni vélemények alapján vettem meg a fél éves kislányomnak. Ekcémás foltok voltak a karjain és a lábán. Megvettük a babé atópiás bőrre való testápolót és fürdetőt de semmit sem változott. A bőrgyógyász szteroidos krémet írt fel de nem igazán szerettem volna egy ilyen pici babának. Keresgéltem más alternatívát és megtaláltam ezt a krémet és ahogy már írták itt előttem mások is , egy csodakrém! Már másnap halványodtak a kislányom foltjai és ahol száraz volt , nagyon nagyon puha lett a kis bőre. Pár napja használjuk , reggel és este fürdés után kenem neki , és nagyon szépen javul. Nem sokatt tettem volna rá, de most úgy látom , hogy nem lesz szükség a szteroidos krémre szerencsére. Ha elfogy a babé fürdetője akkor megveszem ennek a fürdetőjét is. Az ára is a fele a babénak. Csak ajánlani tudom mindenkinek és nem csípte a kislányom bőrét. Millió csillag!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 1.

itsjucus

2019. november 18.

a kezemre használom esténként, mert ekcémás és eddig csak a szteroidos krémek használtak, de anyósomnál kipróbáltam ezt, mert nem volt más és fájt a kezem, azóta imádom. És gyönyörűen rendbetette a kezem, azt hiszem elkezdem a sarkamra is csak ezt használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 18.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Lanolin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.