Sanatopic

Ár:   1430 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Renata, az összetevőket feltöltötte: macskati, Módosítva: 2015. március 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Intenzív bőrpuhító krém a nagyon száraz, ekcémás, atópiás vagy pikkelysömörös bőrre.

aquana

2022. augusztus 13.

Sokkal "szárazabb" a krém, mint vártam, ami kicsit csalódás - nem hidratál szépen, nem ad fényt a bőrnek. De ha valakinek egy megfizethető mindenmentes termék kell (én tetoválás után is használtam, amikor a Bepanthenes kör már legyógyult és csak viszketett), arra pont jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 13.

evelinee

2022. augusztus 12.

Kevés kézkrém igazán hatásos, de ez a csoda kategória! Mindig rendbeteszi a száraz kezeim, de a test többi részére is kenem, nagyon jól hidratál. Alternatív felhasználásra ajánlom, amikor tetoválás után letelt a fóliás, Bepanthenes időszak, csak ezzel kentem a tetkóim, és nagyon szépen gyógyultak, a szín sem fakult meg. Ha valaki tetoválásra keres illatmentes, szuper összetevőjű hidratálókrémet, akkor ezt jó szívvel tudom ajánlani. De ha valaki már lemondott a puha kezekről és kétségbeesett, akkor is próbálja ki! Én is végső elkeseredésemben rendeltem meg Tindigo ajánlására, és egy csoda ez a termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 12.

seraphim

2022. március 16.

Imádom! A hideg időszakokban nagyon durván kiszárad a kézfejem, berepedezik, vérzik, fáj, nagyon csúnya... 4 nap használat után már sokkal szebb a kezem.
Hamar beszívódik, illatmentes, hipoallergén, nem csípi a sebes kezemet. Hideg ekcémás problémára a legjobb választás!!
Rengeteg fajta krémet használtam ezelőtt, de egyik sem használt, mind csípte a kezem, nagyon durván le is zsibbadt pár percre, de ez a krém csodát tesz a kezemmel! Csak ezt fogom venni. Akinek hasonló problémája van, használja bátran! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 16.

j.gabika66

Korcsoport: >54
2022. február 21.

Nem véletlen az 5 csillag, imádja az egész család ezt a krémet. Könnyen beszívódik, sokáig tart a hatása. Csak ajánlani tudom mindenkinek, ekcémás
kézre is tökéletes választás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. február 21.

kézre is tökéletes választás!

nrebek

2021. március 16.

Nem ismerek ennél jobb kézkrémet! Tényleg hidratál, hatása pedig nem csak az első kézmosásig tart. Nálam alap darab lett, nem hiszem, hogy valaha le fogom cserélni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 16.

Defelejcs

2021. március 11.

Fiam keze telente szörnyen kiszárad, olyan lesz, mint egy páncél. Vettem már neki mindent, de az első krém, amire magától azt mondta, hogy jó és vegyek még ilyet. Én is úgy látom, hogy sokat javult a keze, mióta ezt használja. Ráadásul magyar termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 11.

paranoidcat

2020. december 23.

A pumpás verzióját évek óta újraveszem, most ez a tubusos lett a választott. Előtte tettem egy sheavajas, kecsketejes, nagyonnatúr, minimalwaste kitérőt, de hiába akartam, hogy működjön, be kellett látnom, hogy ez a krém az egyetlen, ami meg tud menteni a szteroidos társaitól (és attól, hogy sebesre repedjen az ekcémás bőröm).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 23.

Btedina

2020. november 27.

Szuper az extra száraz bőrömnek. Nem zsíros, de inkább este használom a lábamra, kezemre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 27.

Annabio

2020. november 9.

Nagyon száraz a kéz- és lábfejem, a drogériás krémektől csak rosszabb lett hosszabb távon a sok glicerintől. Ez a kis krém az első használat után enyhítette és rövid időn belül helyrehozta a kezem, már 2 éve semmi mást nem használok. Végre tudom milyen amikor valakinek puha keze-lába van :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

AkInImOd

2020. július 27.

Bőrgyógyász írta fel, hogy használjam a pikkelysömörre és általános testápolónak. Elsőre engem is csípett, nem vészesen. Azóta több, mint két hónapja használom rendszeresen és kimondottan elégedett vagyok vele! Anyukámon is kipróbáltam, és neki is gyönyörűen megpuhította és hidratálta a kiszáradt bőrét. Sokáig elég, sűrű krém. Picit húzósabb már az ára, de kenterbe veri a nagy márkák termékeit a meglátásom szerint. Biztosan újraveszem, a többi testápolómat meg a Bio Spa lábápolón kívül menesztem, hiába a finom illatuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Lanolin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.