Sanctuary

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   külföld (Boots)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancsi78, Módosítva: 2018. december 30.

Lelőhely:   külföld (Boots)
Kategória:   Szappanok

Ancsi78

2011. november 23.

A legjobb szappan amit valaha használtam!!! Pár éve kaptam ajándékba, eddig a fiók mélyén hevert, és most került elő. Kellemes az illata, lágy, selymes habot képez, apró luffa darabokat tartalmaz, ami közben gyengéden radíroz. Ha ezzel fürdök, nekem nincs szükségem utána testápolóra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 23.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1