Sandel

Ár:   329 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Auchan, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bibi, az összetevőket feltöltötte: catea78, Módosítva: 2018. április 27.

Lelőhely:   Auchan, eurós boltok
Kategória:   Egyéb

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ertwins

2021. január 19.

Próbáltam már ismertebb márkákat is,de gondoltam,miért ne adnék egy esélyt.Azóta csak ezt használom.Tény:vastagon kenem fel (de mindenfélét így szoktam) ,de ez a termék tényleg hozza a kívánt hatást.Az órát sem nézegetem percenként,de minimum 10 percig hagyom hatni.Olykor tovább is,de irritációt nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

adriabiro

2020. június 13.

Nagyon szeretem, mert ez az egyetlen módja a szőrtelenítésnek amitől nem pattogzik ki a bőröm. Persze fontos a helyes használata. Tiszta és száraz bőrre kell vastag rétegben felvinni. A vékony szálaknak pl. karon elég 6-7 perc is, lábon inkább 10 perc vagy kicsit több (max. 15perc). Szépen le kell kapargatni a spatulával vagy egy szivaccsal ledörzsölni fürdés közben. Az egyetlen sóhajom az, hogy lehetne nagyobb kiszerelésben, mert egyedül az Auchan-ban kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 13.

kovacsrekaa

2020. május 8.

5 perc nem eleg ennek a kremnek, legalabb 8 percig jo hagyni de a 10 perc sem gond. En csak a combomon hasznalom es csak a nyari rovidnadragos idoszakban. Az aprobb piheket es a hosszabb szorszalakat eltavolitja. En felkenem mind a ket combomra kezzel, miutan letelt a 10 perc beallok a zuhany ala es furdoszivaccsal alaposan ledorzsolom a combom, igy maradektalanul eltavolit mindent. Vadlimon meg nem probaltam. Ezert a 340 forintos arert megeri, de erosebb szorzettel nem birkozik meg. Alternativakent jo, es olcsobb mint barmely mas szortelenito kremy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Ascyra

2019. augusztus 28.

Tegnap, az itteni vélemények alapján rögtön kettőt is vettem, mivel az egyik legnagyobb gondom a szőrtelenítés. Mivel szinte tetőtől-talpig szoktam borotválkozni, nagyon jól esne valami tartósabb, kevésbé irritáló megoldás.
Tíz perc alatt két darab, annyi szőrszál sem jött le rólam. Szóval ez eddig nem épp csodaszer, nem?

Próbáljam húsz percig? De ki meri megkockáztatni a bőre épségét?

Update: vártam egy hónapot, hogy a bőrömnek ne legyen komolyabb baja. Mivel azonban nem hagyott nyugodni e felmagasztalt termék, azt gondoltam, hogy én bénázom. Tehát fél óra. Igen, azt hiszem, most már dacból azt is eltűrtem volna, ha bőröm felső rétegét leviszi, mert annyira haragszom.
Sem a bőröm, se a szőröm nem távozott, mintha semmit se kentem volna rá.
Kissé morcosan kérdezném meg az előttem szólókat, hogy biztosan ezt a krémet használtátok?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Próbáljam húsz percig? De ki meri megkockáztatni a bőre épségét?

Sem a bőröm, se a szőröm nem távozott, mintha semmit se kentem volna rá.

PinkAlien

2018. május 6.

Nagyon jó krém ahoz képest, hogy mennyire olcsó!
Felkenés után a spatula nem húz le minden szőrt, de lemosás után a törölközés közben "lemorzsolódnak" a fent maradt szőrszálak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Nagyon jó krém ahoz képest, hogy mennyire olcsó!

fringilla

2016. augusztus 22.

A pasimnak szőrös a háta, még sosem mertük leszedni, de a strandszezonra kipróbáltuk ezt a krémet. Nagyon bevált, tényleg leszedte az utolsó szőrszálat is, pedig képzelhetitek, hogy erősebb bundát kellett eltávolítani, mint ami egy női lábon előfordul. :) Nem volt kellemetlen a szaghatás, más szőrtelenítő krémeknek ennél sokkal durvább illatuk van. A spatula gyenge, de egy használaton kívüli vásárlói kártyával ezt a problémát is orvosoltuk. Ár-érték arányban messze lekörözi versenytársait, csak ajánlani tudom. Irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

guppi666

2016. július 1.

Nagyon jó szőrtelenítő. Ennyi pénzért meg pláne. Hónaljon használom és semmi irritációt nem okoz. Mindig este használom, mert elég büdös és miután leszedtem, letusolok. Utána be szoktam kenni valamilyen krémmel, és másnap bármilyen dezodort használhatok, egyáltalán nem csíp.
A leszedés kicsit nehézkes, de mivel zuhanyzom utána, így a szaga is és a maradék is eltűnik.
A nagyon erős szőrrel is elbánik, tény hogy elég vastagon szoktam felkenni, így maradéktalanul eltávolít mindent és mintha picit később is kezd el nőni.
Tuti újraveszem, már 2 tubust elhasználtam, de többet is fogok!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Tuti újraveszem, már 2 tubust elhasználtam, de többet is fogok!

Nusii

2016. június 9.

Már 2 éve használom ezt a terméket. Elsőre kicsit büdös volt és mivel nagyon érzékeny a bőröm féltem tőle, hogy kipirosodik a bőröm és nem fogom bírni. Szerencsére tökéletesen működött kb. 8-10 percekre szoktam fent hagyni a bőrömön és SZINTE minden szőrszálat eltüntet ,de azért nem csodaszer! Mivel a gyantát és az epilátort nem bírom a borotva meg iszonyatosan megerősítette a szőrömet ezért kipróbáltam ezt a terméket és nekem nagyon bevált.Mindig újra veszem mivel ez az egyik legolcsóbb szőrtelenítő krém, ami még hatásos is. Nekem csalódást még nem okozott csak selymes lábakat :) Mindenkinek tudom ajánlani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

kismadár

2016. május 9.

Nem szeretem az epilátort, mert szőrbenövést okoz, a gyantával sokat kell várni, amíg megfelelő méretűre nő a szőr, a borotvával pedig az a bajom, h kényesebb területeken kipattog tőle a bőröm, így gondoltam, h kipróbálok egy szőrtelenítő krémet. Itteni vélemények alapján választottam ki ezt, sajnos sem drogériákban, sem 100 forintos boltokban nem láttam, csak az Auchanban lehet kapni. Nagyon olcsó, 250 forint, és azt kell, hogy mondjam, nagyon nagyon jó! Az ötször ennyibe kerülő Veet és társait simán lekörözi! 10 perc hatóidő után leszed minden szőrt, a gyengébb pihéket is, és a legerősebb, vastag szőrszálakat is! Egyáltalán nem irritált, és olyan szép puha bőrt csinált, mintha frissen borotváltam volna. Azért jobb, mint a borotva, mert míg a bikinivonalam a borotvától minden egyes alkalommal kipattog, ettől egyáltalán nem! Szóval úgy döntöttem, hogy a kipattogásra hajlamos helyeken csak ezt fogom használni, mert ugyanolyan hatásos, mint a borotva, sőt, nem bántja annyira a bőröm. Nagyon elégedett vagyok vele, ha nem 250 forintba, hanem 2500-ba kerülne, akkor is megvenném!

(Azt csak zárójelben jegyzem meg, hogy voltam olyan hülye, hogy kipróbáltam bajuszon is. Nem kellett volna! Nagy betűkkel, több helyen is feltüntették a terméken, hogy arcon NEM lehet használni, de hát gondoltam mi baj lehet? A szőrt ott is szépen leszedte, viszont kipirosodott tőle a bőröm, mintha csak frissen gyantáztam volna, és eléggé ég is... Emiatt természetesen nem fogom lepontozni a terméket, hiszen ez a saját hülyeségem volt, nem rendeltetésszerűen használtam. Szóval csajok, ne legyetek olyan hülyék mint én, tényleg csak testen lehet használni, arcon ne próbáljátok ki!!! Testen viszont tökéletes, nekem olyan szép sima és kipattogás mentes lett a bikinivonalam, mint még talán soha! Szóval csak ajánlani tudom!)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

zsolyomi.dora

2016. április 3.

vigyazat, lemarja az arcbort! 😳
mashol se mukodott jol, ottmaradt a szor meg kipattogtam es ahol leszedte ott is csak a bor felett levo reszet.. nem vagyok szakerto szortelenites temaban de ez tuti nem egeszseges..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

vigyazat, lemarja az arcbort! 😳

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Urea
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.