Sanex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dm26, Módosítva: 2011. október 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Bőrápoló olajokkal.

kisko

2014. szeptember 15.

Régen sokszor vettem, nem szárított, puhította a bőrt, az illatát is szerettem. Nagy üveggel nem volt drága sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

incifinci28

2013. szeptember 2.

nagyon szeretem, többször újra vásároltam már, de az ára egyre feljebb kúszik....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

Makkancs

2013. augusztus 4.

Amilyen drága, azt hittem szebbek az összetevők... az illatát szeretem, nyáron nem szárít, télen egy kicsit - de az ugye normális - Nem viszket a bőröm zuhany után - ami nálam nagy eredmény - . Viszont azt hiszem váltani fogok valami természetesebbre, amiben több a zöld, mint a sárga...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

debu

2013. február 12.

Nekem az egyik kedvenc tusfürdőm, nem szárítja bőröm és az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

Nekem az egyik kedvenc tusfürdőm, nem szárítja bőröm és az illata is tetszik.

muckó

2013. január 24.

A férjem szereti, mert nem szárít és a bőre is jó illatú utána. Előtte használt Nivea-t, Dove-ot, amiknek ugyan "férfiasabb" illata volt, de azok meg szárították nagyon. Most ezt használja, már a sokadik flakonnal vettük, több fajtát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 24.

Nicu

2012. november 14.

Átlagos, nem szárít, de nem tetszik az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 14.

Átlagos, nem szárít, de nem tetszik az illata.

Domino

2012. július 28.

Az árához képest én egy teljesen átlagos tusfürdőnek mondanám, még ha nagy mennyiséget kapunk is ezért a pénzért, ami miatt viszont inkább csak otthoni használatra való, mert nem kevés helyet foglal. Az illata viszont érdekes, mai napig nem tudom hova tenni, mert tetszik is, de sokszor kicsit irritálónak találom. És sajnos az én bőrömet is szárítja nagyon, így csak 4csillag jár...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

Kitty

2012. április 14.

ILyen látszódott az egyik Rihanna klippbe :D :$
Am anyum használja de néha énis... sajna büdi :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 14.

ILyen látszódott az egyik Rihanna klippbe :D :$
Am anyum használja de néha énis... sajna büdi :/

csillag

2012. március 20.

Szerintem nagyon jó, a kedvenc tusfürdőm, remek az illata, engem nem irritál, egy éve ezt használom folyamatosan, bár utazáshoz, uszodába, fürdőhelyre nem viszem, mert elég nagy...:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 20.

diamond69

2011. december 9.

imádom, annyira jó az illata.. <3 mondjuk nem a legolcsóbb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 9.

imádom, annyira jó az illata.. <3 mondjuk nem a legolcsóbb

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Sorbitol, Lactic Acid, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.