Sanex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   DM, online, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ina15, az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2013. június 17.

Lelőhely:   DM, online, patikák
Kategória:   Fürdőtermékek

Ez az illat semleges, hipoallergén megfogalmazása lett kifejlesztve nagyon érzékeny bőrre, hogy segít csökkenteni az allergiás bőrreakciók, miközben gyengéden tisztító és ellátása az érzékeny bőrt.

Kiszerelés: 250 ml

bambusz09

2013. október 21.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt. Nagyon jól tisztít, hidratál és bőrbarát. Jósokáig elég. :) Egyedül az illata nem nyerte el a tetszésemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

Ina15

2013. április 26.

Nnna, ez a tusfürdő a leges-leges legjobb a világon. Nem csak bőrbarát, hanem hidratáló is, és ráadásul imádom az illatát, mert igazi baba illatú sztm. Régebben rengeteget vettem. Én mindenkinek csak ajánlani tudom, Iszonyatosan jó és nagyon -nagyon szeretem. Veszek is 1-et mindenképp! :) Én 500 Ft-ért vettem mindig! :) Jaaa, és ha lehet akkor csillagos 10-est adok rá! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid