Sanex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, online, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2012. augusztus 5.

Lelőhely:   DM, online, patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Tusfürdő bőrápoló anyagokkal. Ezt a tusfürdőt kifejezetten normál bőrre fejlesztették ki. A Sanex dermoactive formulája segíti a bőr természetes védelmét.

Aktívan segíti a bőr természetes élettani folyamatait hármas hatásával:

1. VÉDELEM - Óvja a bőr védőrétegét.

2. HIDRATÁLÁS - A hidratált, puha bőrért.

3. EGYENSÚLY - Helyreállítja a bőr természetes egyensúlyát.

duchess_g

2019. április 30.

Ennek van a legjobb illata a Sanexek közül, bár tényleg egy kicsit a wc-illatosítókra hajaz. Jól tisztít, fürdés után tiszta illatot hagy maga után, de sajnos nagyon szárít (mondjuk nem jobban, mint a többi drogériás tusfürdő és ez összességében valahogy mégis jobb a többinél), ezért a sensitive-et használom inkább, bár annak nincs ilyen jó illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Alida71

2019. március 15.

Nagyon szeretem, jól habzik és szépen tísztit. Az illata miatt évek óta a kedvencem. Újra veszem mindig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 15.

pilleriin

2017. november 12.

1999-ben és ma is ugyanazt tudja, engem nem szárít, az illatát szeretem. 5 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Pöti

2016. október 26.

Nem is tudom, hogy van-e olyan termék, amit az elmúlt huszonévben ennyiszer újravettem volna.. Első emlékeim kb. 9 éves koromból vannak róla. Nem is értem, hogy egy termék hogy tud 25 éve fentmaradni, ami nem parfüm. Szóval voltam 9 éves, nyár volt, és életemben először mentem a Balcsira nyaralni, akkor még beutalóval lehetett üdülőbe menni. Nagyon menő volt, volt medence is. Ott Siófokon kaptam először ilyet. Volt rajta mindenféle ikon, de leginkább az fogott meg benne, hogy úszást is ábrázolt az egyik. Gyermeki lelkem összekapcsolta ezt a medencével és imádtam, hogy medencés tusfürdőm volt. Azóta eltelt több, mint 20 év. És én még mindig örömmel használom, mert a boldog gyerekkoromra emlékeztet. De ami magát a tusfürdőt illeti.. Én nagyon szeretem az illatát, én mondjuk nem asszociálok wc illatosítóra, de kinek milyen a szaglása, szóval simán lehet akár annak is érezni. Szeretek vele fürdeni, nálam semmilyen irritációt nem okoz. Egyetlen bánatom van vele kapcsolatban, mégpedig az, hogy már több mint 10 éve nem láttam belőle kis kiszerelést. Egy 750 ml-es tusfürdőt se tárolni, se használni nem egyszerű, így én inkább egy kiürült kisebb flakonba teszek át belőle. Az 5 csillag természetesen megy, az emlékek miatt is, de azért is, mert szerintem ez egy jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 26.

VVioletta

2015. október 10.

Évekig használtam ezt és a sensitive-et, mivel egyedül ezek nem okoztak allergiás reakciót nálam (nameg a gyógyszertári fürdőkenőcs, de azt hagyjuk is...) Most talán végre megszabadulok tőlük és áttérhetek a finom, illatos Yves Rocher tusfürdőre, ami pár használat után nem okozott irritációt. :) Ez tényleg szörnyen büdös, állaga jellegtelen, hidratálás=0, de azért hálám jeléül 4-et kap (hogy nem kellett a fürdőkenőcsöt használnom évekig, azért annál sokkal jobb :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 10.

boszia

2015. április 18.

Jó illata van, jól habzik, szeretrm...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 18.

Jó illata van, jól habzik, szeretrm...

Makkancs

2013. augusztus 10.

Biztos az én kényes orrom, de nekem ez konkrétan olyan, mint a wc-illatosító rudacskák bizonyos cégnél. :D szerencsére csak mini kiadást vettünk egy utazásra. Alig várom, hogy elfogyjon. És még egy dolog... nekem még egy tusfürdő sem szárította ennyire a bőröm. Az összetevők meg kicsit csalódottá tesznek, mert amúgy nem volt olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid