Sanex

Ár:   749 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM, online, patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andrea456, Módosítva: 2020. május 18.

Lelőhely:   DM, online, patikák
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Akár 24 órás hatást biztosító női golyós dezodor, 0% alcohollal.

Andrea456

2020. május 12.

A dm webshopjában bukkantam erre a golyós dezodorra, és mivel érzékeny bőrre ajánlják, ráadásul alkohol- és alumíniummentes, megrendeltem. Izzadós vagyok, ezért különösen fontos, hogy találjak egy jó dezodort, és ez úgy tűnik, jó lesz. Tegnap ki is próbáltam: fehér színű, így egy kicsit várni kell, míg felszívódik öltözés előtt, de 1-2 perc után már nem fogta meg a felsőm és nem csípett. A nyári melegben teregettem, és bár kicsit izzadtam, de nem annyira, mint más dezodor mellett, és büdösnek sem éreztem magam. (Kíváncsi vagyok, később mennyire használ majd ez a timsós golyós, akkor majd frissítem a véleményem. Kevésbé izzadósoknak viszont jó lehet.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 12.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Caprylyl Glycol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.