Sanex

Ár:   749 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM, online, patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andrea456, Módosítva: 2020. május 18.

Lelőhely:   DM, online, patikák
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Akár 24 órás hatást biztosító női golyós dezodor, 0% alcohollal.

Andrea456

2020. július 25.

A Balea Extra Dry golyósával felváltva használtam az időjárástól függően, és korábban csak annyi bajom volt vele, hogy kicsit megfogta a felsőim. Múlt héten viszont, amikor reggel magamra kentem, kellemetlen volt, észre is vettem, hogy kicsit kipattogzott a hónaljam, ezért pár napig csak a Babydream hintőport szórtam rá az esti zuhanyzás után és a Babydream pelenkakiütés elleni krémével kenegettem. Azóta nem használtam, egyelőre visszaálltam a Baleára, ezzel csak később próbálkozom újra.
Előtte viszont egész jól működött, bár én izzadós vagyok, de nem éreztem kellemetlen szagot, amikor ezt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 25.

vadvirag919

2020. július 19.

Nem lett a kedvencem, sőt tulajdonképpen egy keveset kis is dobtam belőle, pedig nem szeretek pazarolni.... Kellemetlen szaga van, amin még túltenném magam, ha rendesen működne. A 400 ft.os Balea fincsi illattal sokkal tovább tart, pedig az valóban alu/timsó mentes. Szóval a hatóideje sem túl jó, pár óra és bebüdösödik az ember, éjszakára alváshoz is gyenge. :D :D
Kicsit irritált, ált több dezodort használok felváltva, hogy ne gyulladjon be a hónaljam, ettől pedig bepirosodnak a szőrtüszők, ill a göböm is belobban. Nem durván, de az utóbbi 2 évben már nem volt ilyen gondom vele, a lehetőségekhez képest szép volt.
Nálam nem újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Nálam nem újra vevős.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Caprylyl Glycol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.