Sanex

Ár:   €3   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indira, Módosítva: 2017. augusztus 11.

Ár:   €3
Lelőhely:   külföld
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

Természetesebb, mégis igen hatékony dezodor, mely véd a testszag ellen, és hagyja a bőrt lélegezni.

Aluminum chlorohydrate, parabének és alkohol nélkül.

Krogshoj

2019. március 30.

Az utóbbi időben kipróbáltam pár alumínium mentes dezodort, többek között Garnier terméket is, de eddig ez vezeti a listát. Tényleg egész nap tart az illata, nem szárít és nem okoz irritációt sem, és ugyan én eleve nem izzadok olyan vészesen, úgy tűnik, hogy tökéletesen teszi a dolgát. Ráadásul biztonságosabb hosszútávon Al menteset használni, szóval engem abszolút megvett a cucc. :D
(Amúgy én itthon vásároltam egy teljesen hétköznapi kis ázsiai üzletben.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

(Amúgy én itthon vásároltam egy teljesen hétköznapi kis ázsiai üzletben.)

vivilicious

2018. július 30.

Nem túl jó, a rózsaszín sokkal jobb ennél. Semmit sem csinál, főleg ha az alany sportol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

csiniteki

2018. március 8.

Megtaláltam, visszatértem" A Dezodor" -omhoz :)Kellemes az illata és egyáltalán nem izzadok ,pedig fizikai munkát végzek.Nekem most ő teljesen csoda ,mert már szinte minden más deót kipróbáltam.Megy az 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

zsuzsanna89

2017. augusztus 19.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Tényleg kitart egész nap.
Amúgy a dm-ben én láttam ilyen dezodort!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Tényleg kitart egész nap.
Amúgy a dm-ben én láttam ilyen dezodort!

Indira

2017. augusztus 1.

Spanyol Lidl-ben vettem, és egyszerűen szuper, pedig eléggé izzadós vagyok.
Ezt nálunk miért nem lehet kapni??

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Spanyol Lidl-ben vettem, és egyszerűen szuper, pedig eléggé izzadós vagyok.
Ezt nálunk miért nem lehet kapni??

Antioxidánsok: BHT

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.