Sanex

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM, online, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: RonjaR, Módosítva: 2022. augusztus 29.

Lelőhely:   DM, online, patikák
Kategória:   Dezodorok

A sűrű mindennapokra kifejlesztve. Hatékony, hosszan tartó védelmet biztosít, amely nem csak friss érzést nyújt, de segít megőrizni a bőr egészségét is.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

audrey11

2022. október 12.

Érdekes illatom lesz tőle. Nem rossz az illata, de nem is kellemes. Az izzadt szagot valóban meggátolja, de erősen érződik, hogy "van ott valami", és tényleg nem a legkellemesebb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 12.

Imola1990

2022. október 4.

Összetétele egész jó , de más pozitívumot ne tudok írni .
Teljesen egyetértek az előttem szólókkal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 4.

Összetétele egész jó , de más pozitívumot ne tudok írni .
Teljesen egyetértek az előttem szólókkal.

KezdoManias

2022. szeptember 28.

2022. szeptember 28. Így 19 fokban, a billentyűzetet püfölve jól muzsikál. Mivel azonban ott van még mindig a szorongás, hogy biztos ez-e az eredmény, legyen átlagban 3 csillag.

2022. szeptember 1. Sajnálom, ez biztos valami tévedés lesz... Általában Nivea vagy balea deókat veszek, gondoltam most kirúgok a hámból, annyira szépnek tűnt a sok nulla százalék a csomagoláson. Extra control? Nos, az nincsen. Egy egész stressz-szegény itthonról dolgozós napnyi használat után ritkán fordul elő, hogy egy termék eljátssza az összes belé vetett bizalmamat. Izadásgátlásra ilyen körülmények között nem feltétlenül vágyom/nem szükséges, ráadásul mindig az jut eszembe, milyen erős beavatkozás e a normál testi működésbe. A dezodorálás viszont igenis elvárható bármely golyós terméktől. Nos, ezt talán csak 2-3 asztalnál ülve, laptopot püfölve töltött órán keresztül sikerült teljesíteni. Vagyis nem sikerült sajnos teljesíteni. Nagyon-nagyon bátornak kell lennem hahoz, hogy kapjon még egy esélyt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 28.

RonjaR

2022. szeptember 1.

Sajnos én is hasonló tapasztalatokat szereztem, mint az előző értékelő, így semmi jót nem tudok mondani erről a dezodorról, épp ellenkezőleg. A márka többi termékének értékelése alapján választottam, mert szerettem volna kipróbálni egy új alumíniummentes dezodort, de hatalmasat csalódtam benne, és eszem ágában sincs újravenni.

A mindennapokban legtöbbször alumentes dezodorokat használok, tehát hozzászoktam már ahhoz, hogy a szebb összetevős termékek máshogy teljesítenek, mint a klasszikus izzadásgátlók, és ennek megfelelően ezzel szemben sem voltak irreális elvárásaim. Arra azonban egyáltalán nem számítottam, hogy két-három otthon, ülőmunkával eltöltött óra után annyira büdös legyek, hogy le kelljen zuhanyoznom. (Alapvetően a legtöbb hasonló dezodor mellett nem szoktam „büdösödni”, így ez nagyon kellemetlen meglepetés volt.) Néhány nappal később adtam neki még egy esélyt, de ez a kísérlet is hasonlóan végződött. Egy darabig még állt a polcomon, mert nem akartam kidobni, hiszen ahhoz drága volt, ám amikor pár hónappal később a harmadik próbálkozásomnál már a két-három órás határt sem bírtam ki, végül mégis a kukában végezte.
Az illata egyébként elég egyedi – és az én ízlésemnek kicsit férfias –, de ez csak hab volt a tortán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 1.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Sodium Lactate, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.