Sanex

Ár:   €4   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Monoprix   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilfid, Módosítva: 2014. április 25.

Ár:   €4
Lelőhely:   Monoprix
Kategória:   Dezodorok

48 órásvédelmet nyújtó dezodor természetes ásványokkal

Nem tartalmaz aluminiumot, alcoholt és parabeneket

ivor

2018. január 4.

szerintem is meglepően jó ez a termék, pedig alumíniumsó-mentességének köszönhetően nem vártam tőle csodát.
mégis, estére sincs semmi büdi. kíváncsi vagyok, nyáron hogyan teljesít majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 4.

mégis, estére sincs semmi büdi. kíváncsi vagyok, nyáron hogyan teljesít majd.

szakszil

2017. január 25.

nem pont ezt akartam venni de valami alumínium-, alkohol-, parabén mentes izzadásgátlót akartam, eddig mindig a stiftek használtak csak
(dove fresh/classic, rexona-fresh, secret-powder ,borotalco felváltva) ezért tartottam tőle, pláne hogy golyós (gyűlöltem eddig a golyósokat mivel sosem száradtak meg és nem is használtak..szóval igazán nem számítottam semmire..DE!
reggel tusolás után felkentem mire végeztem a fogmosással száraz is volt a hónaljam (hurrá) aztán egész nap semmi problémám nem volt vele (biciklivel járok mindenfelé emiatt is jól leszoktam izzadni) nap végén még egy kis dinamikus jógán is részt vettem és csodák csodája semmi szagom, semmi vizesedés hónaljban nem volt!!! meglepett nagyon de most már 1,5 hete teljesít napi szinten..szóval nekem eddig bevált! ajánlom másoknak is!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 25.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.