Sanex

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ildike, Módosítva: 2013. március 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok

0% Aluminium Chlorohydrate

0% Alcohol

0% Parabens

d.krisztina

2018. július 21.

Sajnos hasonló tapasztalatom van, mint az előttem szóló Rékának. Gyorsan szárad, kellemes az illat, azon kívül meg hatalmas foltok (tudom, hogy alumentes) és bizony szag is, pedig legalább ez utóbbit szeretném elkerülni ha már használok valamit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

rekabodoni

2018. július 19.

A zöld normál bőrre valót vettem meg, egyik barátnőm áradozott ezekről a termékekről, gondoltam egy próbát megér, hisz eddig nivea-t használtam és nagyon sok ruhán nyomot hagyott. 1 hete használom sajnos egyenlőre nincsenek jó tapasztalatok. :(
Gyorsan megszárad, kellemes enyhe illata van, azonban amint egy kis fizikai aktivitást végzek, szinte mintha nem is használtam volna semmit, és ezt a szó szoros értelmében értem... Nekem egyenlőre 1 csillagot érdemel, de még nem adom fel a használatát, hátha még valamikor csinál majd valamit, ha más nem, kipróbálok egy másik típust is belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

csiriviri

2015. március 20.

A kék színű deo spray-t használtam a nyáron a zero kiadásból.Az illata fantasztikus és egész napra védettséget ad a testszag ellen.Imádom!
Sajnos itthon nem kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 20.

Sajnos itthon nem kapható.

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.