Sanex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2012. augusztus 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Száraz bőrre.

cafeconsal

2016. május 4.

Egy ideje natúrban utazom, úgyhogy gondoltam kipróbálom. Végre egy tusfürdő, aminek nem két oldalas az összetevőlistája. Nekem a sensitive verzió van meg, és a célnak tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

Pandácska

2013. június 15.

Szeretem a Sanex tusfürdőket, most pont ezt változatát használom. Nem szárít, így nem szoktam utána testápolót használni. Az illata lágy és kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

Elamie

2013. május 9.

Én elégedett vagyok vele. Engem egyáltalán nem szárít, bár az igaz, hogy a bőröm inkább zsírosabb, még testápoló sem kell utána. Arcra egyáltalán nem használom.
Az illata tetszik, szerintem friss natúr illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 9.

Az illata tetszik, szerintem friss natúr illat.

sephora

2013. április 29.

Átlagosnak mondható tusfürdő, de testápoló kell a használata után, mert valóban kissé szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 29.

csillag

2013. január 21.

Nekünk megvan, semmi különös, hatalmas adag, kissé szárít, enyhe "tiszta" illatú....Egynek elmegy, nem ragaszkodom hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid