Sansin

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: JErzsi, Módosítva: 2020. július 22.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Tusfürdők

Bőrkímélő formulájuk természetes növényi összetevőket és argán olajat tartalmaz. A felületaktív anyagok hatékonyan távolítják el a szennyeződéseket a test teljes felületén, a hidratáló hatású glicerin és az ápolóanyagok pedig a bőr védelméért felelősek és megakadályozzák annak kiszáradását.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

fancy917

2021. július 1.

Imádom az illatát, az állagát. Nagyon sokáig elég, nem szárad a bőröm mióta ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

szaboadriennn

2021. március 23.

Isteni az illata! Valóban nem habzik annyira és először többet használtam emiatt de szerintem mivel természetes így ez nem gond. Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 23.

hoviirag

2020. október 16.

Sajnos csalódás. Oké, hogy nem habzik, de olyan mintha sima vízzel mosnám magam -ráadásul sokat kell használnom, mert túlzottan folyós a szokásos tusfürdőkhöz képest, az illata is elillan. Még szerencse, hogy nem került sokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 16.

hanka.horvath

2020. október 8.

Oké, nem habzik mint egy normális tusfürdő ez teljesen természetes... DE! úgy kiszáritotta a bőrőm..... Az illata egyébként nagyon jó, azért is vettem meg. Kap 2* azért egyébként nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 8.

Ascyra

2020. szeptember 22.

{{Nem igazán értem, hogy egy vegán terméknél miért kell elvárni, hogy úgy habozzon, mint több tonna kemikália. Igazán elfelejthetenénk, hogy az a normális, ha az egész kád tele van habbal egy fürdéskor.}}

Ez egy csoda. Az illata, az ára, a bőröm utána. Pontosan olyan, mintha valamilyen lágy tisztítóval majd egy tápláló, hiperkönnyű testáplóval végigmentem volna a bőrömön. Pedig ez csak egy tusfürdő. Eddig a Sansin babafürdetőt használtam, de most át fogok szokni erre, illetve van még egy másik illatú is, azt is ki fogom próbálni. Én ennél a márkánál biztosan letettem végleg a voksom.
Még soha nem iskerült ilyen maximális minőségű, biztonságos és egyben vegán terméket ilyen áron beszerezni. (Remélem nem "romlik el" ez is idővel).
Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Imádom!

meva

2020. augusztus 12.

Totál rápörögtem és nagyon szeretném szeretni, de nem megy :( Lehet, hogy normális ha egy olajos tusfürdő nem habzik, de nekem nagyon fura. Olyan érzésem van, mintha nem tisztítana eléggé (hónaljban ma pl. rá kellett mennem a nivea tusfürdőmmel is, hogy rendesen lejöjjön a golyós dezodorom). 3 csillagot adok, mert jó ügyet képviselnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol